Na zdjęciu od lewej: Ben Davison, Mike Drużga oraz Campbell Hatton

Strzeliński pięściarz Mike Drużga przebywa na dwutygodniowym obozie w Anglii. Nasz zawodnik sparuje ze znanymi pięściarzami.

11 czerwca miał okazję stoczyć towarzyski, sześciorundowy bój z młodą gwiazdą brytyjskiego boksu – Campbellem Hattonem. To syn legendarnego pięściarza, Rickiego Hattona, który był Mistrzem Świata. Trenerem Campbella jest Ben Davison, aktualny trener znanego pięściarza wagi ciężkiej, Anthonego Joshuy. Trener Davison był bardzo zadowolony z postawy Drużgi w ringu.

Cały artykuł zamieściliśmy w 23 (1211) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
polskie kompleksy. jak cos jest zagraniczne to jest nobilitujące.
mi w twarz splunął sam syn donalda trumpa a w twarz dostałem od samego mike tysona bo sie pchałem w kolejce. ja nawet mam zdjęcie z samym rockefelerem. kosztowało nie to zaledwie 50 usd czyli tyle co on zarabia w sekundę.
taki jestem kozak. pokażę na swoje wiosce a ludzie utlenią sie z zazdrości.

1

Przeczytaj również