Nasze siatkarki ambitnie walczyły o każdą piłkę

Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne oraz Sunrise Beach Volleyball zorganizowały w ośrodku „Nad Stawami” w Białym Kościele Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorek w siatkówce plażowej.

Zawody odbyły się w sobotę, 15 czerwca. Do Białego Kościoła przyjechały najlepsze siatkarki z naszego województwa. Zawodniczki walczyły o medale oraz o to, żeby reprezentować Dolny Śląsk podczas Mistrzostw Polski. Były to pierwsze zawody w siatkówce plażowej tej rangi zorganizowane w Białym Kościele. Wcześniej mistrzostwa województwa rozgrywano na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej nr 3 w Strzelinie. Klub UKS Sunrise reprezentowała para Zuzanna Wilk – Karolina Grochalska. Nasze siatkarki spisały się doskonale i dotarły do półfinału.

Zuzanna Wilk i Karolina Grochalska odebrały brązowe medale

Cały artykuł zamieściliśmy w 23 (1211) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również