Radość Kacpra Głazowskiego po zdobyciu punktu
Tenisiści stołowi Granitu oraz UKS-u Fan Strzelin z powodzeniem rywalizowali w Wołowie w Indywidualnych Mistrzostwach Dolnego Śląska w kategorii żaków. Złoty medal zgarnął Kacper Głazowski z Granitu, który szykuje formę na zbliżające się mistrzostwa Polski.
W ostatnią sobotę, 28 maja, w hali sportowej OSiR-u w Wołowie na zakończenie sezonu 2015/2016 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska w Tenisie Stołowym w kategorii żaków. Bezapelacyjnym mistrzem naszego województwa w tej najmłodszej kategorii wiekowej wśród chłopców został 11-letni zawodnik TKS Granit Strzelin Kacper Głazowski. Kacper nie dał żadnych szans swoim kolegom z innych klubów i wygrał wszystkie swoje pojedynki bez straty seta, z meczem finałowym włącznie, w którym pokonał Kacpra Pomianowskiego-Szymczaka z KU AZS UE Wrocław 3:0. - To osiągnięcie to optymistyczny prognostyk przed zbliżającymi się mistrzostwami Polski żaków, które rozegrane zostaną już w najbliższy weekend, w dniach 4-5 czerwca w Międzyzdrojach. W zawodach tych wystartuje również Kacper Głazowski, który w rankingu ogólnopolskim znajduje się na wysokim, czwartym miejscu – mówił o zawodach w Wołowie prezes Granitu Marek Korzyński.
UKS Fan w tych mistrzostwach reprezentowało czworo pingpongistów. Spośród 36 zawodniczek Martyna Mikołajczyk uplasowała się na miejscu 13, a Nikola Hutnik została sklasyfikowana w przedziale 21-24. W kategorii chłopców sytuacja wyglądała podobnie: Krzyś Wnęk zajął 13 miejsce, a Szymon Jurek pozycję 17-14. W kategorii chłopców wystartowało 33 najlepszych żaków z Dolnego Śląska.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.