Przewodniczący Krzysztof Chaberski (z prawej) podsumował działalność Spółki Wodnej w Borowie. Fot. UG Borów

W urzędzie w Borowie odbyło się Walne Zgromadzenie Delegatów Spółki Wodnej w Borowie. Podczas posiedzenia zatwierdzono roczne sprawozdanie finansowo-rzeczowe za 2023 rok, a Zarządowi Spółki Wodnej w Borowie zostało udzielone absolutorium.

Przewodniczący Krzysztof Chaberski podsumował działalność spółki. Podkreślił, że w 2023 roku wyczyszczono prawie 8 km rowów, a od początku istnienia spółki ponad 150 km. Delegaci zaplanowali prace i ustalili cele na bieżący rok. Ustalono także, że wysokość składki członkowskiej pozostanie niezmieniona. Dodajmy, że w ubiegłym roku w budżecie spółki wodnej znalazła się dotacja z gminy Borów w wysokości 50 tys. zł oraz 59 tys. zł dotacji od Wojewody Dolnośląskiego.
Obecny na spotkaniu wójt Waldemar Grochowski podziękował delegatom za kolejny rok pracy. Podczas zgromadzenia przewodniczącemu Krzysztofowi Chaberskiemu została przyznana także nagroda za zaangażowanie w działanie spółki i pracę na jej rzecz, którą wykonuje nieprzerwanie od początku jej istnienia, tj. od 2010 roku.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także