Wierne czytelniczki z autorką

Co pani starosta robiła w Borowie? Jaki związek z tym mają stary cmentarz i George Clooney? Przeczytajcie sami.

W czwartkowe popołudnie, 7 marca, w bibliotece w Borowie odbyło się spotkanie z Małgorzatą Starostą - historykiem literatury, antropologiem kultury i pisarką doskonałych komediowych powieści kryminalnych. Pani Starosta odpowiadała na pytania dociekliwej bibliotekarki Magdaleny Krzeszowskiej. Dzięki temu wierni czytelnicy mogli dowiedzieć się, czy alter ego Jeremiego Organka, jednego z najbardziej lubianych bohaterów jej książek, to faktycznie znany aktor George Clooney, jak w zabawnych komediach opowiedzieć o ciekawych, choć trudnych losach dolnośląskich dworów i pałaców, czy babcia pisarki była szeptuchą i dlaczego nie jest do końca autorką jednej z książek, którą wydała pod swoim nazwiskiem.

Spotkanie odbyło się w bibliotece w Borowie w ramach projektu "Rozczytana Aglomeracja"

Cały artykuł zamieściliśmy w 10 (1198) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także