W całej parafii sprzedano ponad 200 pojemników z ciastem

W Parafii pw.św. Jana Nepomucena w Zielenicach odbył się tradycyjny odpust. Wydarzeniu towarzyszyła kwesta, z której dochód zostanie przeznaczony na prace remontowe przy zielenickiej plebanii.

W Zielenicach, Bierzynie i Podgaju można było zakupić pyszne ciasta przygotowane przez mieszkanki i mieszkańców wszystkich sołectw wchodzących w skład zielenickiej parafii. Zainteresowanie było ogromne, a ponad 200 pojemników ze słodkościami rozeszło się jak „ciepłe bułeczki”. Ksiądz proboszcz Mariusz Trojanowski jest bardzo zaskoczony tak dużym pozytywnym odzewem ze strony parafian i serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie. Słodkie kwestowanie pokazało, że mieszkańcy są otwarci i chętni do pomocy i potrafią się zmobilizować w realizacji ważnego, wspólnego celu.

Artykuł zamieściliśmy w 21 (1209) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
trzeba postawić kocioł z grochówką kocioł z żurkiem kocioł z parówkami trzeba postawic grilla pierogi ruskie no i saturator z piwem to efekt będzie 100 razy większy. przyjadą smakosze zza granicy. nawet poganie. do tego jakieś zawody typu armwrestling albo oklep po twarzy .
1

Przeczytaj także