Jedna z nowych przepompowni ścieków
W ostatnim czasie na terenie gminy Kondratowice całkowicie zmodernizowano cztery przepompownie ścieków.

Prace wykonane zostały w Prusach, Górce Sobockiej, Karczynie i Gołostowicach. Zadanie realizowała firma Hydro-Marko z Jarocina. Wartość całej inwestycji wyniosła nieco ponad 1 mln 895 tys. złotych. Dofinansowano...
Cały artykuł na ten temat zamieściliśmy w 43 (1181) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Zmodernizowana kanalizacja
dzisiaj 7 listopada mamy 106tą rocznicę wybuchu rewolucji pażdziernikowej . wybuchła ona między innymi za sprawą rasputina, który sączył jad w uszy cara i innych osób . dzisiaj rozpustny wichrzyciel ma swoje nowe wcielenie i hipnotyzuje ludzi swoimi wizjami. on dzięki głosom ludu powstanie z martwych politycznie i finansowo jako pierwszy co będzie oznaką tego że wiara w niego spowoduje to że wystawi wiernym przepustki. jak jezus chrystus. tamten wystawiał przepustki do nieba a lokalny zbawiciel wystawi przepustki do czerpania korzyści z lokalnego budżetu dla swoich wiernych.kanalizacja w okolicach już sprawna. ciśnieniowa. może by tak zrobić test tej kanalizacji i spuścić w jej czeluście lucjadasze i inne psychoodpady i wyprowadzić okolice z czasów średniowiecza?
0

Przeczytaj także