Foto: KPP Strzelin

W środę, 31 stycznia, około godziny 15.00 w Szczawinie na ulicy Borowskiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych.

Z ustaleń poczynionych przez policjantów wydziału ruchu drogowego wynikało, że kierujący samochodem osobowym marki Opel Astra, nie zachował należytej ostrożności przy wymijaniu i doprowadził do bocznego zderzenia się z samochodem Fiat Bravo. Na szczęście pomimo dużych uszkodzeń powstałych na skutek zderzenia żadna z uczestniczących w zdarzeniu osób nie odniosła obrażeń.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane, jako kolizja drogowa, a sprawca został ukarany mandatem karnym.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Spam
Trzeba uważać
0

Przeczytaj też