Pijana 24-latka została zatrzymana w KPP Strzelin do wytrzeźwienia. Foto: KPP Strzelin

Jechała cała szerokością jezdni. Na tylnym siedzeniu siedziało 5-letnie dziecko. Po przebadaniu okazało się, że miała w organizmie 2,4 promila alkoholu. Grozi jej teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, 20 lutego, przed godziną 22.00 dyżurny strzelińskiej komendy otrzymał informację od zaniepokojonego kierowcy. Poinformował, że drogą krajową nr 39 (Strzelin - Brzeg), całą szerokością jezdni jedzie osobowe Renault. Kierowca prawdopodobnie jest nietrzeźwy. W dodatku na tylnym siedzeniu zgłaszający widział dziecko. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol policji. Zatrzymał do kontroli wskazane auto, już na drodze powiatowej drogowej.

- Przypuszczenia mężczyzny okazały się słuszne - informuje asp. szt. Piotr Sołtysiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Po zatrzymaniu samochodu do kontroli, policjanci wyczuli od siedzącej za kierownicą kobiety woń alkoholu. Po przebadaniu okazało się, że w organizmie miała 2,4 promila alkoholu. Podróżująca z pijaną matką 5-letnia dziewczynka, trafiła pod opiekę ojca. Następnie policjanci przystąpili do dalszych czynności z nietrzeźwą kobietą, które zakończyły się jej zatrzymaniem do wytrzeźwienia.

Teraz 24-latka odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, za które kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

- Powyższy przykład pokazuje, że kierowcy nie tolerują jazdy "na podwójnym gazie", dlatego też policjanci apelują, by reagować, kiedy widzimy, że ktoś nietrzeźwy chce wsiąść za kierownicę lub podejrzewamy, że innym autem może kierować osoba nietrzeźwa. Informujmy o tym policję. Funkcjonariusze sprawdzą każde takie zgłoszenie. Każda informacja nawet anonimowa, przyczynia się do eliminowania z dróg pijanych kierowców - apeluje asp. szt. Piotr Sołtysiak.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
DZA
Zdarza się i czasami tak nie oskarżajcie
-2
Gravatar
amor
Przy poczęciu pewnie tyle samo miała.
4
Gravatar
Ewa
czepianie się takie że matka, że kobieta a jakby mężczyzna jechał to było by spoko. hipokryzja.
-8
Gravatar
spajker.
mężczyzna z flaszką wódki może być. mężczyzna z cygarem może być. mężczyzna klnący może być. mężczyzna chędożący co popadnie może być.
no a teraz panowie lajki dawajcie. kto lubi kobietę rozwiązłą seksualnie cygarem w ustach flaszką w ustach klnącą i mającą posturę pudziana.
ja jestem za równoupraw nieniem. sam się szminkuje i chodzę w leginsach i lubię żyć n koszt kobiety. ci który tego nie lubią to są żli ludzie.

1
Gravatar
Sznycel
Ty nie bądź taki mądry bo z ciebie ktoś kiedyś sznycla zrobi Myślisz sobie że co? Ty nigdy nie jechałes na gazie nie mówie że dużym ale gazie pytam cie? Bo ja nie
0
Gravatar
spajker.
nie rozumiesz. patologią nazywam to że dziecko ze wsi rodzi dziecko. rodzice też jakoś dziecko mieli z przypadku a nie z planowanych działań. piszę o patolce wiejskiej ogółem vide cześ albo t.filzman a taki pojedyńczy przypadek jest dobrym do tego pretekstem. patolka na wsi jest raczej regułą i za naście lat to policja wyłapie to dziecko tej pani na jakimś delikcie nie znam tej dziewczyny no ale jej rodzice niech w lustro spojrzą. zobaczą tam swoją córkę..
2
Gravatar
spajker.
poznałem kiedyś matkę lat 25 11to let niej córki. osoba ta była kierownikiem sklepu i z agresją i z poczuciem władzy pastwiła sie nad podwładnymi. ma ona takie staropolskie nazwisko i się z tym obnosi aczkolwiek z wyglądu jest płaska jak deska od trumny, biust to ja mam wiekszy od niej, a moje chamstwo to pikuś przy jej chamstwie. patologia istnieje pomimo tego że nikt jej nie zamawia. ta osoba była osobą ze wsi przeprowadzoną do dużego miasta. możesz wyciągnąć kobiete ze wsi ale tej wsi z kobiety to już nie wyciągniesz. kompleksów i despotyzmu też nie.
panie władczynie pozdrawiam. już 90 lat temu było wiadomo że na wioche to tylko wehrmacht i miotacz ognia pomoże. psychologia i psychiatria są za słabe. no i tylko dzieci , podwładnych i wyborców żal. co posiejesz to zbierzesz. o tym zapomniał chyba ten co tą panią pokrył.

0
Gravatar
cześ
To nie matka tylko madka!!!
3
Gravatar
Ewa
Wielkie nieszczęście się stało cóż to teraz będzie. Szkoda kobiety taka młodablush
-3
Gravatar
Qwerty
.
Ewa powiedziała :
Wielkie nieszczęście się stało cóż to teraz będzie. Szkoda kobiety taka młodablush

Kobieta, matka od 5lat mimo młodego wieku powinna być odpowiedzialna!
Jedynie kogo trzeba w tej sytuacji żałować to dziecka, biedne jak ono musiało się bać. O tej porze powinno być w bezpiecznym domu.

0

Przeczytaj też