Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie szukają 16-letniego Pawła Palucha. Chłopiec samowolnie oddalił się z miejsca pobytu i do tej pory nie powrócił.

23 lutego około godziny 11.00 chłopiec samowolnie oddalił się z MOS w Strzelinie. Rysopis: wzrost 180 cm, szczupły, włosy ciemne, krótkie. Ubrany był w białe buty sportowe, czarne spodnie dresowe z białymi napisami po boku, bluzę dresową z kapturem koloru czarnego.

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 16-latka lub ustaleniu jego miejsca pobytu, funkcjonariusze proszą o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Strzelinie pod nr telefonu 47 87 23 200

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj też