Sierżant Błażej Janowski

Funkcjonariusz, który na co dzień pełni służbę w Strzelinie udowodnił, że nawet w czasie wolnym jest czujny, a służba nie kończy się wraz ze zdjęciem munduru.

W środę, 25 marca, sierżant Błażej Janowski, będąc w czasie wolnym od służby, zauważył mężczyznę, który rysopisem odpowiadał osobie poszukiwanej.

– Policjant przez chwilę obserwował mężczyznę. Gdy upewnił się, że to osoba poszukiwana zatrzymał go i powiadomił dyżurnego jednostki, który skierował na miejsce patrol. Sprawdzenie w policyjnych systemach potwierdziło, że 62-latek był poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności za kradzieże – informuje Piotr Sołtysiak, oficer prasowy strzelińskiej policji.

Stróż prawa udowodnił, że policjantem jest się bez względu na porę dnia i godzinę, a służba nie kończy się wraz ze zdjęciem munduru.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Wojtuś
Komsi
A co bykajo się? Fajne macie policjantki ostatnio z jedną miałem rozmowę
2
Gravatar
Zatroskana
Burek nie burek pies bedzie psem zawsze. Kazdy wie o romansach patologi i reszcie kretactw ktore dzieja sie na tym komosariacie. Smutna prawda z jednej strony udaje sie prawego a z drugiej robi waly na maxa. Dno to malo powiedziane
1
Gravatar
TruckdriverDST
A co zwykły burek poradzi na patologię panującą w strukturach policji..?? Ja mu kibicuje,węch ma dobry... Przynajmniej coś zrobił..
6
Gravatar
wow
Wow ale wyczyn .Moze napiszecie o patologi jaka ma miejsce w Strzelinskiej jednostce Policji
4

Przeczytaj też