Przy Gminnym Ośrodku Kultury w Przewornie odbył się Piknik Rodzinny, podczas którego prowadzona była zbiórka charytatywna dla Wiktorii i jej mamy, Marceliny.

Organizatorzy przygotowali dużo atrakcji, m.in.: wystąpił lokalny kabaret Rzepka, na miejscu pojawiły się królewskie alpaki i dinozaur CityRex, przyjechały wozy strażackie OSP Przeworno i OSP Karnków oraz radiowóz policyjny z Komisarzem Lwem, wystąpił cyrk Acapulco. Podczas imprezy prowadzone były animacje dla dzieci, funkcjonował park zabaw, nie zabrakło strefy gastronomicznej, w której dania z grilla serwowali m.in. wójt Jarosław Taranek i radni Paweł Kubat oraz Mieczysław Prewendowski. Podczas pikniku odbyła się akcja słodkie pomaganie - sprzedawane były ciasta, z których dochód przeznaczono na rzecz Wiktorii i jej mamy Marceliny.

- Jesteśmy niezwykle wzruszeni tymi wszystkimi wydarzeniami - mówi Ewelina Jenczelewska, p.o. dyrektora GOK w Przewornie. - Mogliśmy zaobserwować, jak nasza lokalna społeczność jednoczy się, aby czynić dobro. Poczynając od wszystkich wolontariuszy, którzy już od godzin porannych rozpoczęli przygotowania pikniku, przez wszystkich zaangażowanych w obsługę wydarzenia, po każdą jedną osobę, która zdecydowała się przyjść i wspomóc naszą zbiórkę. Dziękuję wszystkim sponsorom, dzięki którym imprezie towarzyszyło mnóstwo atrakcji, oraz wszystkim zaangażowanym, bo to dzięki wam udało się z sukcesem zorganizować piknik od A od Z - podsumowuje nasza rozmówczyni.

Dodajmy, że w trakcie pikniku udało się uzbierać aż 21 852,16 zł.

Artykuł zamieściliśmy w 22 (1210) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

 

 

🟦Dziś, 15 czerwca, od godz. 14 przy Gminnym Ośrodku Kultury Przewornie odbywa się impreza z okazji Dnia Dziecka....

Opublikowany przez Słowo Regionu Strzelińskiego Sobota, 15 czerwca 2024

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także