Eko-pracownia w Szkole Podstawowej nr 4 w Strzelinie wyposażona jest w nowoczesne pomoce naukowe, m.in. mikroskopy

Na początku roku szkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Strzelinie utworzono eko-pracownię. Jest to miejsce, w którym nauka staje się przyjemnością, a pomoce dydaktyczne pobudzają kreatywność uczniów.

W połowie lutego w pracowni odbyły się warsztaty, dotyczące segregacji odpadów prowadzone przez pracownika strzelińskiego urzędu – Barbarę Jawecką, inspektora ds. ochrony środowiska. Wydarzenie zorganizowano w ramach działań Ekopracownie – Zielone Serce Szkoły, dofinansowanej ze środków Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wzięło w nim udział łącznie 150 uczniów, którzy zapoznali się z nowymi zasadami i przepisami, dotyczącymi nakrętek od butelek.

Cały artykuł zamieściliśmy w 14 (1202) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również