Panowie poprowadzili zajęcia fitness, do udziału w których zaprosili panie

W świetlicy wiejskiej w Witowicach odbyła się tradycyjna już zabawa z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. W wydarzeniu udział wzięło ponad sto pań, dla których panowie przygotowali wyjątkowe niespodzianki.

– Nasi panowie po raz kolejny przygotowali aż dwa występy, którymi zaskoczyli wszystkich zebranych gości – mówi z uśmiechem Ela Mossoń, jedna z organizatorek zabawy.

– Jezioro Łabędzie z czarnym kaczątkiem i zajęcia fitness w ich wykonaniu wywołały salwy śmiechu na sali i uśmiechy na twarzach. Występy cieszyły się głośnym aplauzem. Z roku na rok coraz więcej panów angażuje się w przygotowanie niespodzianek dla kobiet w naszym sołectwie. Mieszkanki już teraz pytają o kolejne takie wydarzenie i chcą zapisywać się na imprezę za rok – dodaje nasza rozmówczyni.

Każda z pań otrzymała także piękną różę, a zabawa trwała do białego rana. Organizatorem wydarzenia jest sołtys Radosław Mossoń i rada sołecka, a także Koło Gospodyń Wiejskich w Witowicach.

Każda z pań otrzymała symboliczną różę

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także