Dzienny Dom Pobytu miałby działać w budynku po Szkole Muzycznej w Witowicach

Jeśli uda się pozyskać dofinansowanie, to w budynku po Szkole Muzycznej w Witowicach powstanie Dzienny Dom Pobytu. Kto będzie mógł skorzystać z jego oferty?

Fundacja Atena w porozumieniu z gminą Wiązów i w partnerstwie z Fundacją Wiosna-Jesień złożyła wniosek o dofinansowanie projektu „Przepis na Wsparcie – usługi społeczne dla osób wymagających opieki z gminy Wiązów i gmin ościennych” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027. Jak informuje Ewa Mielczarek, prezes Fundacji Atena, projekt zakłada otwarcie Dziennego Domu Pobytu i utworzenie w nim piętnastu nowych miejsc świadczenia usług opiekuńczych oraz zwiększenie o trzydzieści liczby osób świadczących w terenie usługi opiekuńcze i asystenckie oraz uzupełnienie tych usług teleopieką.

Cały artykuł zamieściliśmy w 8 (1196) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Ela
Społeczeństwo się starzeje trzeba takich miejsc dla starszych więcej.
-1

Przeczytaj także