Nowo wybrane władze stowarzyszenia oraz burmistrz Wiązowa. Protokół odczytuje prezes Jan Dobras

To było jedno z najważniejszych zebrań dla wędkarskiego świata związanego z dwoma zbiornikami w gminie Wiązów. Stowarzyszenie, zrzeszające blisko 300 wędkarzy, wybrało nowe władze.

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Stowarzyszenia Wędkarskiego Nasza Woda odbyło się w minioną niedzielę, 10 marca, w sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiązowie. Wzięło w nim udział 75 członków, czyli wyraźnie więcej niż na wcześniejszych zebraniach sprawozdawczych. Obrady otworzył prezes Jan Dobras, który poprosił zebranych, aby minutą ciszy uczcić pamięć trzech członków stowarzyszenia, którzy zmarli w minionym roku.

Następnie uczestnicy wybrali przewodniczącego zebrania, którym został Jan Dobras i sekretarza - Katarzynę Roćko. Prowadzący po kolei odczytywał program zebrania i kolejne sprawozdania, a uczestnicy jednogłośnie je zatwierdzali.

W zebraniu uczestniczyło 75 członków stowarzyszenia

Ciekawym dokumentem było sprawozdanie z działalności stowarzyszenia za rok 2023. Była w nim mowa o zarybieniach, wydarzeniach, zawodach wędkarskich i zakupach.

Na koniec 2023 roku aktywnych członków stowarzyszenia, czyli tych, którzy opłacili składkę, było 295; w tym 207 dorosłych, młodzieży 15-17 lat – 19 osób i dzieci do lat 14 – 69 osób.

W minionym roku zmienił się członek zarządu. Z funkcji skarbnika zrezygnował Rafał Kaczmarczyk, a w jego miejsce zarząd powołał, na zasadzie doboru, Józefa Gruszeckiego. W 2023 roku zawody wędkarskie dla dorosłych odbyły się w dniach: 13-14 maja, 12-13 sierpnia i 23-24 września. Zawody dla dzieci i młodzieży odbyły się: 28 maja i 3 września. Ponadto dla dzieci i młodzieży zorganizowano trzydniowy piknik w dniach 16-18 czerwca. Młodzieżowe imprezy były dofinansowane ze środków gminnych z programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii. Ze środków tych zakupione były dyplomy, statuetki, puchary i obiady dla uczestników pikniku.

Cały artykuł zamieściliśmy w 10 (1198) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
PZW do likwidacji!!!
0
Gravatar
Ryba
Wędkarz zawsze sposób znajdzie ha ha ha lol
1

Przeczytaj także