Dla mieszkańców przygotowane były ławy i stoły przy których można było posiedzieć

Na stadionie Świtezi Wiązów odbyło się tegoroczne Święto Wiązowa. Wydarzenie, przy ładniej pogodzie przyciągnęło nie tylko mieszkańców gminy Wiązów, ale także gości z okolicy. Na wstępie przybyłych mieszkańców powitał burmistrz Jerzy Krochmalny, życząc dobrej zabawy. Następnie scenę opanowały dzieci z przedszkola i szkół podstawowych gminy Wiązów. Prowadzącym wydarzenie był Cyryl Bochnak, który zapowiadał kolejne punkty programu.

Od samego początku na przybyłych czekały różne atrakcje, skierowane głównie do najmłodszych. Były oczywiście punkty gastronomiczne, a centralne miejsce zajmowały stoły z ławami, przy których widownia chętnie spędzała czas. Wśród gości przemieszczały się bajkowe postaci, przybijające dzieciom "piątki" i pozujące do wspólnych zdjęć. Na miejscu, jak zawsze, obecni byli strażacy z OSP, a także pracownicy gminnych jednostek.

Cały artykuł zamieściliśmy w 24 (1212) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

 

 

🔴Zapraszamy do jutrzejszego wydania Słowa, w którym znajdziecie m.in. relacje z tegorocznego Święta Wiązowa. Teraz zamieszczamy krótką fotorelację. 👉

Opublikowany przez Słowo Regionu Strzelińskiego Wtorek, 25 czerwca 2024

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także