Czasami z wymianą sprzętu na nowocześniejszy można poczekać. Tym razem awaria była tak poważna, że naprawa była nieopłacalna. Na nowy aparat pacjenci będą musieli jednak jeszcze poczekać około cztery tygodnie. - Na czas rozstrzygnięcia przetargu i montażu urządzenia podpisaliśmy z kilkoma przychodniami umowę na świadczenie usług naszym pacjentom – powiedział dyrektor Raba. Na liście znalazł się szpital USK lokalizacja Strzelin, a także placówki we Wrocławiu. I w tym miejscu miejscu pojawił się poważny problem, z którym zetknęli się pacjenci. Piszemy o tym w dziesiejszym wydaniu Słowa nr 25 (1064)

Komentarze   

Anka Permalink6 +1 Anka
RE: Problemy z prześwietleniami w PZLA...
To zdjęcie zdaje się mówić ......to je wszystko MOJE -żenada!!!!
2021-07-11 17:52 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink5 +4 spajker.
RE: Problemy z prześwietleniami w PZLA...
Cytuję ..:
żałosne to zdjęcie jest..

człowiek na zdjęciu wygląda jak sam rontgen czyli odkrywca promieni rontgena. wygląda jak konstruktor aparatu rentgenowskiego. wygląda jak sponsor urządzenia rentgenowskiego. w rzeczywistości jest odsysaczem pieniędzy publicznych o dużej mocy ssania. dawniej mówiło się że przykleiło się szkliwo do publicznego portfela i mówi - płyniemy.
2021-07-11 09:19 Cytować Zgłoś administratorowi
.. Permalink4 +4 ..
RE: Problemy z prześwietleniami w PZLA...
żałosne to zdjęcie jest..
2021-07-09 20:14 Cytować Zgłoś administratorowi
GRZEBYK Permalink3 -2 GRZEBYK
RE: Problemy z prześwietleniami w PZLA...
CHYBA DONALDA BĘDZIE PRZEŚWIETLAŁ
2021-07-07 23:31 Cytować Zgłoś administratorowi
Cześ Permalink2 +4 Cześ
Z zawodu dyrektor
Poseł Raba to urodzony dyrektor :lol:
2021-07-07 21:58 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +16 spajker.
RE: Problemy z prześwietleniami w PZLA...
a kiedy ze światem pożegna się stary zepsuty politolog???? jestem pierwszy w kolejce aby z uśmiechem oprzeć się o jego nagrobek ozdobiony cynicznym uśmiechem. roczne wynagrodzenie narcyza to równowartość takiego urządzenia rentgenowskiego a zatem w strzelinie mogło by być już z 30 takich urządzeń gdyby pieniądze nie wyszły na dobrostan profesora medycyny odzianego w flanelową koszulę roboczą w kratkę.
2021-07-07 15:02 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.