Chociaż znajduje się dwa kilometry od Wiązowa, wygląda na nieco zapomnianą miejscowość. Już sam dojazd do Janowa daje się odczuć, a to za sprawą złego stanu drogi, która tam prowadzi. W samej wiosce mamy jedną ulicę wyłożoną niezbyt równą kostką granitową. Reszta to jedynie drogi polne.
Większość zabudowań stanowią tam stare nieruchomości. Na tym tle zdecydowanie wyróżnia się boisko do koszykówki wyłożone betonowymi puzzlami i plac zabaw z kilkoma urządzeniami. Są też plusy Janowa. Mieszkańcy na pewno nie narzekają na natężony ruch uliczny, bowiem wjazd do tej miejscowości mamy praktycznie tylko z jednej strony. Odwiedzający tę miejscowość, dzięki niektórym elementom, np. drodze, mogą się poczuć jak w latach 60. czy 70. I kto by przypuszczał, że niedaleko przebiega droga krajowa.

Komentarze   

A gdzie radni? Permalink3 +5 A gdzie radni?
JAŚNIE PAN
Dlaczego radni nie interweniują w sprawie dróg u p. Burmistrza i p. Starosty? Skoro radnymi są ciągle jedne i te same osoby, wygrywają mocną przewagą, to oznacza,że są chyba NAJLEPSI? Stan dróg jest opłakany. Jak Niemiec zostawił - tak jest do dnia dzisiejszego. Po wojnie minęło już ponad 70 lat. Przez ten czas można systematycznie po małym odcinku remontować, starać się o fundusze zewnętrzne, inwestować w gminę. Z pewnością zyskała by na swoim marnym wizerunku. Ale trzeba chcieć::::)))))))
2019-05-08 07:36 Cytować Zgłoś administratorowi
Władca Permalink2 -5 Władca
Tittle
Alkoholikom i degenaratom mają robić tam udogodnienia? Chyba ktoś za mocno uderzył się w głowę...
2019-05-08 00:05 Cytować Zgłoś administratorowi
Lolo Permalink1 +10 Lolo
Porażka
Szkoda w ogóle ze żyjemy w XXI w. Bo to co się dzieje z drogą do miejscowości jest porażką.wioska nie ma nic nikt się nie interesuje tym co się dzieje w tej miejscowości. Sprawa nadaje się do telewizji bo drogi polne są w lepszym stanie niż ta ale przecież burmistrz i starosta nie jezdza ta droga więc co tam niech ludzie tluka samochody i robią co chwilę zawieszenie.
2019-05-07 12:55 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.