Dziewięciolatka, gra komputerowa i prawdziwy granat przypominający jeża… – to połączenie nie wróży nic dobrego. Jednak dzięki wzorowej postawie Mai Domaradzkiej z Jutrzyny nie doszło do tragedii po tym, jak znalazła niewypał w pobliskim lesie.
Do niecodziennego wydarzenia doszło w Jutrzynie w gminie Wiązów. Dziewięcioletnia Maja Domaradzka znalazła w lesie granat z czasów II wojny światowej. – Byłam z babcią i jej koleżanką w lesie na spacerze i nagle było takie drzewo, które miało takie jakby wystające korzenie i w nim był właśnie ten granat – zaczyna swoją opowieść dziewczynka. – On był troszkę przykryty liśćmi, ale ja wtedy jeszcze nie kojarzyłam, co to jest, jednak po chwili skojarzyłam, że to granat i pobiegłam do babci, żeby jej o tym powiedzieć, ale babcia mi na początku nie wierzyła. Ale jak podeszłyśmy znowu pod to drzewo, to babcia uwierzyła, bo zobaczyła – dodaje dziewięciolatka...Tak wyglądał granat, który dziewięciolatka znalazła pod drzewem w lesie w okolicy Jutrzyny. Częściowo był przykryty liśćmi i – jak mówi dziewczynka – przypominał jeża…
Tę wyjątkową i ciekawą historię opublikowaliśmy w nr 19 (1058) "Słowa Regionu". Cały tekst przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink4 0 spajker.
RE: Dziewięciolatka znalazła granat z zawleczką
Cytuję Cześ:
Cytuję spajker.:
Cytuję Cześ:
Było to do ogniska wrzucić! Ja tak za młodo robiłem, wszystko sam detonowałem i żyje do dziś!!!

no tak. tępej pancernej głowy nawet granat nie rozerwie.

Spajker ja wiem że ty jak byłeś dzieckiem to cię w betoniarce kołysali :D

jesteś robolem budowlanym to wiesz. woda cement piasek wóda. taki rozum betoniarza.
2021-06-21 23:51 Cytować Zgłoś administratorowi
Cześ Permalink3 0 Cześ
Spajker=śmieć
Cytuję spajker.:
Cytuję Cześ:
Było to do ogniska wrzucić! Ja tak za młodo robiłem, wszystko sam detonowałem i żyje do dziś!!!

Spajker ja wiem że ty jak byłeś dzieckiem to cię w betoniarce kołysali :D
2021-06-21 21:59 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink2 +3 spajker.
RE: Dziewięciolatka znalazła granat z zawleczką
Cytuję Cześ:

2021-06-15 19:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Cześ Permalink1 -7 Cześ
I co dalej???
2021-06-12 13:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.