Mieszkańcy skarżą się na wątpliwej jakości aromaty, jakie wdychają w Starym Wiązowie. Radny powiatowy Zbigniew Michułka mówił o problemie na sesji. Począwszy od jutrzejszego wydania Słowa, krok po kroku będziemy zmierzać do wyjaśnienia dlaczego śmierdzi. Spróbujemy również odpowiedzieć na pytanie komu „zapachy” nie przeszkadzają?

Komentarze   

re Permalink6 +2 re
re
Cytuję Rafa_klos:
Cytuję mieszkaniec:
Proszę przy okazji odpowiedzieć dlaczego radny Zbigniew Michułka wstrzymał się od głosu kiedy rada powiatu zabezpieczała środki na kolejny etap remontu drogi powiatowej Wiązów - Jędrzychowice ! to nas też ciekawi - co nim kierowało


dobre pytanie, gdzie są inni radni z Wiazowa i gdzie jest burmistrz ze nie chca rozwiazac problemow w naszej gminie?? nawet jak szpital powiatowy potrzebowal pomocy, to jakos burmistrz Strzelina pomagala, wspierala a nasz burmistrz zadowolony ze szpitala u nas juz nie ma, wiec w nosie ma ze jezdzic przyszloby dalej niz do StrzelinaBurmistrz Wiązowa to .................................. I tyle w temacie . Bufon i .................... Następna Przewodnicząca Rady- bez kwalifikacji i kompetencji ale przez zasiedzenie jest i OK :)
2021-07-28 17:48 Cytować Zgłoś administratorowi
Rafa_klos Permalink5 +1 Rafa_klos
gdzie sa radni
Cytuję mieszkaniec:
Proszę przy okazji odpowiedzieć dlaczego radny Zbigniew Michułka wstrzymał się od głosu kiedy rada powiatu zabezpieczała środki na kolejny etap remontu drogi powiatowej Wiązów - Jędrzychowice ! to nas też ciekawi - co nim kierowało


dobre pytanie, gdzie są inni radni z Wiazowa i gdzie jest burmistrz ze nie chca rozwiazac problemow w naszej gminie?? nawet jak szpital powiatowy potrzebowal pomocy, to jakos burmistrz Strzelina pomagala, wspierala a nasz burmistrz zadowolony ze szpitala u nas juz nie ma, wiec w nosie ma ze jezdzic przyszloby dalej niz do Strzelina
2021-07-27 20:26 Cytować Zgłoś administratorowi
Marcin_Wz Permalink4 +1 Marcin_Wz
Oby takich radnych wiecej
Cytuję mieszkaniec:
Proszę przy okazji odpowiedzieć dlaczego radny Zbigniew Michułka wstrzymał się od głosu kiedy rada powiatu zabezpieczała środki na kolejny etap remontu drogi powiatowej Wiązów - Jędrzychowice ! to nas też ciekawi - co nim kierowało


Nie przypominam sobie głosowania radnego Micholki niezgodnego z interesem mieszkańców Wiazowa. Mam wrażenie ze jako jedyny walczy o nas. Sprawa dotyczy zaśmiecania i niszczenia naszego Wiazowa a ktoś od razu trolluje personalnie radnego. Co ma droga do smrodu? Dobrze ze wreszcie ktoś się tym interesuje i oby problem rozwożąc.
2021-07-27 20:16 Cytować Zgłoś administratorowi
Wiazowianin Permalink3 +2 Wiazowianin
komentarz
To nie ludziom smierdzi na starym Wiazowie tylko Michulce bo sobie tam dom postawil.
2021-07-27 18:50 Cytować Zgłoś administratorowi
DOA Permalink2 +1 DOA
RE: Smród w mieście
Czy droga Wiązów - Jędrzychowice kiedykolwiek powstanie?
2021-07-27 18:27 Cytować Zgłoś administratorowi
mieszkaniec Permalink1 +5 mieszkaniec
RE: Smród w mieście
Proszę przy okazji odpowiedzieć dlaczego radny Zbigniew Michułka wstrzymał się od głosu kiedy rada powiatu zabezpieczała środki na kolejny etap remontu drogi powiatowej Wiązów - Jędrzychowice ! to nas też ciekawi - co nim kierowało
2021-07-27 14:34 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.