Po tym jak burmistrz poinformował o gminnych inwestycjach, doszło do zmian w prezydium rady. Były rezygnacje i przeprowadzono też nowe wybory. Kto teraz przewodniczy Radzie Miasta i Gminy Wiązów?

W sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiązowie odbyła się XXXII Sesja Rady Miasta i Gminy Wiązów. Otworzyła ją przewodnicząca Ewa Schütterly. Po przedstawieniu porządku obrad oddała głos burmistrzowi Jerzemu Krochmalnego, który przedstawił zgromadzonym sprawozdanie ze swojej działalności w okresie między sesjami.
Poinformował, że 28 września odbyło się spotkanie mieszkańców gminy ze starostą, członkiem zarządu powiatu, a także pełniącym obowiązki dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Strzelinie. Dotyczyło oczywiście spraw drogowych na terenie gminy Wiązów. Szef gminy uczestniczył też w podpisaniu umowy na przebudowę 2-kilometrowego odcinka drogi od Wiązowa do Jędrzychowic. Gmina partycypuje w kosztach zadania powiatowego w kwocie prawie 400 tys. zł...
Tekst ukazał się w nr 38 (1077) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.