47-latek uciekł z miejsca zamieszkania, a mimo to policjanci go zatrzymali i aresztowaliNiedawno strzelińska policja otrzymała powiadomienie o kłótni i awanturze w jednej z rodzin na terenie gminy Wiązów. Policjanci na miejscu ustalili, że 47-letni mieszkaniec Wiązowa groził swojej żonie nożem i próbował odebrać jej życie. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Kobieta doznała obrażeń, lecz nie zagrażały one jej życiu. 47-latek uciekł z miejsca zamieszkania.

Strzelińskim policjantom udało się jednak ustalić miejsce pobytu mężczyzny. Doprowadzili go do policyjnego aresztu.  W poniedziałek, 2 marca, Sąd Rejonowy w Strzelinie zastosował wobec sprawcy areszt tymczasowy na 3 miesięce. Dodać należy, że mężczyzna był w ubiegłym roku skazany za znęcanie się nad żoną. Dostał wówczas wyrok w zawieszeniu. Teraz grozi mu do 25 lat pozbawienia wolności.

Komentarze   

Wizowianka ? Permalink2 +8 Wizowianka ?
RE: Udaremnione morderstwo
Spajker- jesteś aktywny na forum i" oczytany"--ale polska rzeczywistość to nie jest "surowe prawo szariatu znienawidzonego państwa islamskiego"- w Wiązowie wiele lat temu zadał 16 uderzeń nożem za to ,że niewiasta nie dała pieniędzy na grę karcianą........nigdy nie wiadomo .... co furiat może dokonać. Życie mamy tylko jedno...
2015-03-14 21:18 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker Permalink1 -16 spajker
RE: Udaremnione morderstwo
surowe prawo szariatu znienawidzonego państwa islamskiego skazałoby go na konieczność wydania dwóch kóz na rzecz rodziny żony . surowe prawo azjatyckie skazałoby go na 2 lata prac społecznych za brak umiejętności posługiwania się nożem. europejska demokracja i europejskie prawa człowieka zapuszkują go na dożywocie. no i niech ktoś powie że islam i azja to terror.
2015-03-13 12:20 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.