Jedną z najważniejszych inwestycji dla Wójcina w gminie Kondratowice była budowa mostu, na który tutejsi mieszkańcy czekali praktycznie od początku istnienia powiatu strzelińskiego.
Pod koniec 2015 roku zakończono całe przedsięwzięcie. Most znajdował się w fatalnym stanie technicznym. Inwestycję udało się zrealizować dzięki środkom z powiatu strzelińskiego. O to zadanie zabiegał głównie ówczesny radny powiatowy Tomasz Gracz. Nad sprawnym przebiegiem budowy czuwał Powiatowy Zarząd Dróg w Strzelinie.
Tekst ukazał się w nr 10 (1049) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

Gość Permalink44 +1 Gość
Komisja ...
MIESZKAŃCU nie jątrz! Przed zabraniem głosu proponuję ci, abyś zapoznał się z systemem selekcji matriałów zbędnych w bibliotece chociażby na przykładzie Biblioteki Wydziału Nauk Społecznych Uniwersyteu Wrocławskiego.
A tak na marginesie nie wierzę, że inwetaryzacja księgozbioru nie odbywała się komisyjnie.
2021-04-20 13:02 Cytować Zgłoś administratorowi
Kostka Permalink43 +4 Kostka
RE: Wójcin złapał oddech...
Cytuję Mieszkaniec:
Cytuję Emeryt:
Poprzednia która miała pojęcie o bibliotece pisała książki znała się na nich zaczęła sprowadzać do biblioteki książki na czasie sama chyba odeszła bo nasz cudotwórca do tego doprowadził a wszystko dlatego ze była baba z jajami która nie bała się zwracać uwagę księgowej której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać

Uu a skąd takie info ze potrafiła zwracać uwagę księgowemu?hmm szkoda ze przy sprowadzaniu nowej książki to zniszczyła stare bo jej się nie podobały. O innych oskarżeniach pisać nie będę bo czy to prawda to jeszcze wyjdzie.

Cytuję Mieszkaniec:
Cytuję Emeryt:
Poprzednia która miała pojęcie o bibliotece pisała książki znała się na nich zaczęła sprowadzać do biblioteki książki na czasie sama chyba odeszła bo nasz cudotwórca do tego doprowadził a wszystko dlatego ze była baba z jajami która nie bała się zwracać uwagę księgowej której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać

Uu a skąd takie info ze potrafiła zwracać uwagę księgowemu?hmm szkoda ze przy sprowadzaniu nowej książki to zniszczyła stare bo jej się nie podobały. O innych oskarżeniach pisać nie będę bo czy to prawda to jeszcze wyjdzie.


Te mieszkaniec na pewno wiesz tu wszystko więc powiedz co wiesz? To nie jest prawda że zwracała uwagę księgowej że ma siedzieć w pracy tyle ile się jej płaci a nie wpadać jak po ogień i wypadać bo w domu obiad na kuchni? Każdy księgową zna i wie że ona pociaga za sznurek
2021-04-19 18:11 Cytować Zgłoś administratorowi
Nick Permalink42 0 Nick
RE: Wójcin złapał oddech...
Cytuję Jaga:
Cytuję Pismak:
Cytuję wiem:
Cytuję Nick:
Cytuję M.K.:
Cytuję Nick:
Cytuję Emeryt:
Poprzednia która miała pojęcie o bibliotece pisała książki znała się na nich zaczęła sprowadzać do biblioteki książki na czasie sama chyba odeszła bo nasz cudotwórca do tego doprowadził a wszystko dlatego ze była baba z jajami która nie bała się zwracać uwagę księgowej której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać

A ciekawe dlaczego ta pani"pisarka" tak często pracę zmienia? W szpitalu też długo nie popracowała.

Może gdyby szefem był brat, to by miała pracę do emerytury. Bez względu na to jakby pracowała.

A kim to jej brat jest?


Nie wiem kim jest jej brat ale wiem kto te pisarke promował na dyrektora biblioteki. Sławna pani Horodyska która nie wierzy w zdoloności tylko w znajmości. Nie wierzy bo sama zdolności nie ma żadnych. Te nową dyrektor biblioteki to pewnie też ona wepchnęła. D.. jej się pali ale jeszcze rządzi. Sama nigdy pracy bez protekcji nie dostała bo nikt by jej nie przyjął. Może się z tą pisarką pokłóciła albo pisarka zdobyła lepsze znajomości? Horodyska ma być najważniejsza. Gracz robi co ona mu każe

Zapewne masz rację, zapewne pisarka z Bożej łaski zdobyła znajomości ale czy lepsze to czas pokaże. Marnie tu widzę, czas wice starosty tzw " Gargamela" się kończy także Alicjo, kończ już i nie odpowiadaj na swoje komentarze, zbyt czytelne :)


Kto tu siedzi to wiadomo. Że ci nie dała to zaraz myślisz że się na tobie mści. Nie że jesteś nieudacznikiem.

A co ona dawała?
2021-04-19 13:02 Cytować Zgłoś administratorowi
Jaga Permalink41 -1 Jaga
RE: Wójcin złapał oddech...
Cytuję Pismak:
Cytuję wiem:
Cytuję Nick:
Cytuję M.K.:
Cytuję Nick:
Cytuję Emeryt:
Poprzednia która miała pojęcie o bibliotece pisała książki znała się na nich zaczęła sprowadzać do biblioteki książki na czasie sama chyba odeszła bo nasz cudotwórca do tego doprowadził a wszystko dlatego ze była baba z jajami która nie bała się zwracać uwagę księgowej której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać

A ciekawe dlaczego ta pani"pisarka" tak często pracę zmienia? W szpitalu też długo nie popracowała.

Może gdyby szefem był brat, to by miała pracę do emerytury. Bez względu na to jakby pracowała.

A kim to jej brat jest?


Nie wiem kim jest jej brat ale wiem kto te pisarke promował na dyrektora biblioteki. Sławna pani Horodyska która nie wierzy w zdoloności tylko w znajmości. Nie wierzy bo sama zdolności nie ma żadnych. Te nową dyrektor biblioteki to pewnie też ona wepchnęła. D.. jej się pali ale jeszcze rządzi. Sama nigdy pracy bez protekcji nie dostała bo nikt by jej nie przyjął. Może się z tą pisarką pokłóciła albo pisarka zdobyła lepsze znajomości? Horodyska ma być najważniejsza. Gracz robi co ona mu każe

Zapewne masz rację, zapewne pisarka z Bożej łaski zdobyła znajomości ale czy lepsze to czas pokaże. Marnie tu widzę, czas wice starosty tzw " Gargamela" się kończy także Alicjo, kończ już i nie odpowiadaj na swoje komentarze, zbyt czytelne :)


Kto tu siedzi to wiadomo. Że ci nie dała to zaraz myślisz że się na tobie mści. Nie że jesteś nieudacznikiem.
2021-04-18 20:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec Permalink40 -4 Mieszkaniec
.
Cytuję Emeryt:
Poprzednia która miała pojęcie o bibliotece pisała książki znała się na nich zaczęła sprowadzać do biblioteki książki na czasie sama chyba odeszła bo nasz cudotwórca do tego doprowadził a wszystko dlatego ze była baba z jajami która nie bała się zwracać uwagę księgowej której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać

Uu a skąd takie info ze potrafiła zwracać uwagę księgowemu?hmm szkoda ze przy sprowadzaniu nowej książki to zniszczyła stare bo jej się nie podobały. O innych oskarżeniach pisać nie będę bo czy to prawda to jeszcze wyjdzie.
2021-04-18 09:32 Cytować Zgłoś administratorowi
Opik Permalink39 +1 Opik
RE: Wójcin złapał oddech...
Cytuję ja głupi?:
Cytuję Zeep:
Cytuję 6662:
W naszej gminie na układy nie ma rady, widać bo dzisiejszym artykule w słowie dwie panie ze zdjęcia dostały awans zawodowy

Rada zawsze prży urnie stoi. Jeszcze tak z półtora roku i zacznie się bycie miłym dla wszystkich. Obaczyta.


Kto będzie głosować na tego partacza? On myśli że ludzie zgłupieli? Może być miły ale widać że ma nas wszystkich w dupie. Bochnak chciał iść do sejmu i pewnie Graczowi obiecał to samo. Schetyna widząc jakie mośki na wsi i jak będą brać pieniądze publiczne i dawać jemu zara se biuro w Strzelinie otworzył. Swoje pieniądze to pan Gracz i Bochnak mogą mu dać ale gminnych nie. Już niedługo prokrator na nich siądzie i skończy się ich rumakowanie.

Jak Schetyna tu przyjeżdżał to mogli kasę załatwiać u niego na wszystko bo rządziło PO. A tak to teraz są mu winni lojalke. Za co ? Za bojo w Kondratowicach? Kto.kogo wykorzystał?
2021-04-17 15:42 Cytować Zgłoś administratorowi
Uno prałato Permalink38 -8 Uno prałato
RE: Wójcin złapał oddech...
Cytuję ja głupi?:
Cytuję Zeep:
Cytuję 6662:
W naszej gminie na układy nie ma rady, widać bo dzisiejszym artykule w słowie dwie panie ze zdjęcia dostały awans zawodowy

Rada zawsze prży urnie stoi. Jeszcze tak z półtora roku i zacznie się bycie miłym dla wszystkich. Obaczyta.


Kto będzie głosować na tego partacza? On myśli że ludzie zgłupieli? Może być miły ale widać że ma nas wszystkich w dupie. Bochnak chciał iść do sejmu i pewnie Graczowi obiecał to samo. Schetyna widząc jakie mośki na wsi i jak będą brać pieniądze publiczne i dawać jemu zara se biuro w Strzelinie otworzył. Swoje pieniądze to pan Gracz i Bochnak mogą mu dać ale gminnych nie. Już niedługo prokrator na nich siądzie i skończy się ich rumakowanie.


Ciemnoty podgajno-kundratowyckie dorwali się do Internetu i popychaja te swoje wsiowe frustracje... A wy fsiury wieta że to grzech smuercionośny ????
Przyjdzie taki jeden z drugim do urzędu do rynce obcalowywuje wszystkim babom w urzędzie A w domu napilista się bimberku i anonimowo plujeta jadem???
Ciekawe czy wy na trzeżwo tyż takie bohatyry???

Słoma wyłazi z gumofilców...
2021-04-16 18:43 Cytować Zgłoś administratorowi
ja głupi? Permalink37 +6 ja głupi?
RE: Wójcin złapał oddech...
Cytuję Zeep:
Cytuję 6662:
W naszej gminie na układy nie ma rady, widać bo dzisiejszym artykule w słowie dwie panie ze zdjęcia dostały awans zawodowy

Rada zawsze prży urnie stoi. Jeszcze tak z półtora roku i zacznie się bycie miłym dla wszystkich. Obaczyta.


Kto będzie głosować na tego partacza? On myśli że ludzie zgłupieli? Może być miły ale widać że ma nas wszystkich w dupie. Bochnak chciał iść do sejmu i pewnie Graczowi obiecał to samo. Schetyna widząc jakie mośki na wsi i jak będą brać pieniądze publiczne i dawać jemu zara se biuro w Strzelinie otworzył. Swoje pieniądze to pan Gracz i Bochnak mogą mu dać ale gminnych nie. Już niedługo prokrator na nich siądzie i skończy się ich rumakowanie.
2021-04-16 17:04 Cytować Zgłoś administratorowi
Pismak Permalink36 -2 Pismak
RE: Wójcin złapał oddech...
Cytuję wiem:
Cytuję Nick:
Cytuję M.K.:
Cytuję Nick:
Cytuję Emeryt:
Poprzednia która miała pojęcie o bibliotece pisała książki znała się na nich zaczęła sprowadzać do biblioteki książki na czasie sama chyba odeszła bo nasz cudotwórca do tego doprowadził a wszystko dlatego ze była baba z jajami która nie bała się zwracać uwagę księgowej której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać

A ciekawe dlaczego ta pani"pisarka" tak często pracę zmienia? W szpitalu też długo nie popracowała.

Może gdyby szefem był brat, to by miała pracę do emerytury. Bez względu na to jakby pracowała.

A kim to jej brat jest?


Nie wiem kim jest jej brat ale wiem kto te pisarke promował na dyrektora biblioteki. Sławna pani Horodyska która nie wierzy w zdoloności tylko w znajmości. Nie wierzy bo sama zdolności nie ma żadnych. Te nową dyrektor biblioteki to pewnie też ona wepchnęła. D.. jej się pali ale jeszcze rządzi. Sama nigdy pracy bez protekcji nie dostała bo nikt by jej nie przyjął. Może się z tą pisarką pokłóciła albo pisarka zdobyła lepsze znajomości? Horodyska ma być najważniejsza. Gracz robi co ona mu każe

Zapewne masz rację, zapewne pisarka z Bożej łaski zdobyła znajomości ale czy lepsze to czas pokaże. Marnie tu widzę, czas wice starosty tzw " Gargamela" się kończy także Alicjo, kończ już i nie odpowiadaj na swoje komentarze, zbyt czytelne :)
2021-04-15 23:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Zeep Permalink35 +5 Zeep
RE: Wójcin złapał oddech...
Cytuję 6662:
W naszej gminie na układy nie ma rady, widać bo dzisiejszym artykule w słowie dwie panie ze zdjęcia dostały awans zawodowy

Rada zawsze prży urnie stoi. Jeszcze tak z półtora roku i zacznie się bycie miłym dla wszystkich. Obaczyta.
2021-04-15 15:16 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.