Każdy wodę pobiera, ale nie każdy chce za nią płacić. Niedawno kondratowicki ZUK wprowadził ciekawe rozwiązanie, które zwiększyło ściągalność należności. Na czym ono polega?
Aktualne zaległości mieszkańców za wodę i ścieki wobec Zakładu Usług Komunalnych w Kondratowicach wynoszą ok. 100 tys. zł. ZUK wszelkimi możliwymi sposobami stara się wyegzekwować dług.
- Zachowując wszystkie procedury, zaczynamy od wysłania zawiadomienia z informacją o zadłużeniu i jego kwocie. Każdorazowo jest ono również podpinane pod aktualną fakturę. Następnie jest wysyłane, kolejno, wezwanie do zapłaty i ostateczne wezwanie do zapłaty. W przypadku braku reakcji dłużnika, kolejnym krokiem jest windykacja komornicza - wyjaśnia kierownik ZUK-u Kondratowice Tomasz Burdziński.
Tekst ukazał się w nr 20 (1059) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

Cześ Permalink6 -3 Cześ
Spajker ciulu!
Cytuję spajker.:
Cytuję Cześ:
Się z doświadczenia bo sam się w pegieerze wychował razem z bykami :lol:

uuuuu......trafiłem w czuły punkt czesia wiesia. cześ wieś zapycha kanalizę a jak ktoś o tym wspomni to gryzie jak amstaff.

Wiesz że muszla klozetowa to nie wychodek za stodołą???
2021-06-12 19:12 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink5 +1 spajker.
RE: Środki higieny i bielizna wrzucane do muszli klozetowej...
Cytuję Cześ:

uuuuu......trafiłem w czuły punkt czesia wiesia. cześ wieś zapycha kanalizę a jak ktoś o tym wspomni to gryzie jak amstaff.
2021-06-12 13:45 Cytować Zgłoś administratorowi
Dstxd Permalink4 +1 Dstxd
Cytuję Cześ:

Spajker jak Tarzan wychowany z razem bykami w PGR :D
2021-06-11 10:55 Cytować Zgłoś administratorowi
Cześ Permalink3 +3 Cześ
Spajker śmieć
2021-06-10 21:41 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink2 -1 spajker.
Cytuję J.K.:
Cytuję spajker.:
wiocha ma to do siebie że potrzebuje instrukcji obsługi nawet do muszli klozetowej. jak powstało osiedle pgr w strzelinie to zwik przyjeżdżał tam codziennie odkorkowywać kanalizę bo lądowały w niech prezerwatywy, główki kapusty, pudełka po butach etc. dopiero 3cie pokolenie pgrusów wie do czego służy spłuczka i papier toaletowy. oczywiście chamówa ploty donosy i agresja są u nich na porządku dziennym. marzy mi się apartheid w ramach którego legalnie oddzieli się ludzi wartościowych od ludzkich odpadków.

Ty chyba byś się spełnił dopiero w obozie koncentracyjnym jako kapo. Żal mi Ciebie.

ty się sprawdzasz jako despotyczna psychopatyczna samotna babcia.
2021-06-10 20:41 Cytować Zgłoś administratorowi
J.K. Permalink1 0 J.K.
Cytuję spajker.:
wiocha ma to do siebie że potrzebuje instrukcji obsługi nawet do muszli klozetowej. jak powstało osiedle pgr w strzelinie to zwik przyjeżdżał tam codziennie odkorkowywać kanalizę bo lądowały w niech prezerwatywy, główki kapusty, pudełka po butach etc. dopiero 3cie pokolenie pgrusów wie do czego służy spłuczka i papier toaletowy. oczywiście chamówa ploty donosy i agresja są u nich na porządku dziennym. marzy mi się apartheid w ramach którego legalnie oddzieli się ludzi wartościowych od ludzkich odpadków.

Ty chyba byś się spełnił dopiero w obozie koncentracyjnym jako kapo. Żal mi Ciebie.
2021-06-10 18:42 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.