Kilka tygodni temu pisaliśmy o planowanym na ten rok pierwszym etapie remontu drogi gminnej w Kuropatniku. Chodzi o prawie kilometrowy odcinek od skrzyżowania ulicy Strzelińskiej z Widokową do odremontowanego kilka lat wcześniej odcinka na ulicy Kaczerki.
W budżecie gminy Strzelin na 2022 rok zarezerwowano na to zadanie zaledwie 100 tys. złotych. Kwota będzie musiała zostać urealniona, ponieważ szacowany koszt remontu wynosi około 804 tys. złotych. Z uwagi na to, że tą trasą ciężkimi samochodami jest wywożone drewno z lasu, strzeliński magistrat zwrócił się do Nadleśnictwa Henryków z prośba o dofinansowanie remontu drogi w Kuropatniku.
Tekst ukazał się w nr 14 (1102) wydaniu "Słowa Regionu".

Komentarze   

Snow Permalink2 +4 Snow
RE: Nadleśnictwo dołoży do remontu drogi?
Widzę że w gminie jest wyśmienicie jeżeli chodzi o drogi,
2022-04-19 22:32 Cytować Zgłoś administratorowi
H4rrrrr Permalink1 +4 H4rrrrr
RE: Nadleśnictwo dołoży do remontu drogi?
Nadleśnictwo dołoży 5zł do remontu drogi i beda mieli wymagania żeby droga spełniała warunki nośności jak dla transportu abramsów no i poprosza o wykończenie ze skóry pandy...
2022-04-19 16:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.