Najważniejszym elementem części artystycznej będzie występ gwiazdy wieczoru - Libera. Foto: wiki23 sierpnia na stadionie sportowym w Kondratowicach odbędą się gminne dożynki. Uroczystość rozpocznie się korowodem dożynkowym, który wyruszy spod Gminnego Ośrodka Kultury. Gratkę będą mieli również miłośnicy starych samochodów, gdyż będzie można je zobaczyć w korowodzie. Następnie odbędzie się Msza święta na stadionie, a po niej rozpocznie się główny ceremoniał dożynkowy. Nie zabraknie festiwalu lokalnych talentów. Zgromadzeni będą mogli podziwiać między innymi Wojciecha Bałwako. Najważniejszym elementem części artystycznej będzie występ gwiazdy wieczoru - Libera i Natalii Szroeder. Organizatorzy już teraz zapraszają mieszkańców całego powiatu.Wojciech Bałwako wystąpi na dożynkach w Kondratowicach



UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Mieszkanka
RE: Liber w Kondratowicach
Mieszkaniec powiedziała :
Ludzie wam nigdy sie nie dogodzi!!! Choć nie wiadomo co by sie chciało dla Was zrobic,to i tak będzie złe. Jeśli cos sie dzieje to jest złe,jeśli nic nie jest robione to tez jest złe... Brawo Dla Organizatorów!!!!
Zapomniałeś dodać, że organizatorzy biorą za to niezłe pieniądze, nie pracują charytatywnie i żeby była jasność nikomu laski nie robią, a słowa krytyki powinni przyjąć z pokorą i wziąć się do roboty ,a jak im się nie podoba to zawsze można zmienić prace , myślę że nie będzie problemu aby ktoś inny kierował tą placówką

0
Gravatar
Rolnik
RE: Liber w Kondratowicach
hmhm powiedziała :
Ludzie tak pracują jak się nimi zarządza, nie każdy się nadaje do kierowania ludźmi i to jest jeden z wielu przykładów. Moim zdaniem jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto, w Gok-u nic się nie dzieje tylko raz do roku dożynki na gminie, ot wieś.Jak rolnicy chcą dożynek to niech się zrzucą na imprezę i niech im gra kto chce w końcu to ich święto.
Jestem za !!!!!!!! Tylko żebyśmy my rolnicy mieli wplyw co i jak robumy , a nie żeby ktoś decydował za nasze pieniądze , chociaż budżet gminy to też nasze pieniądze hi hi

0
Gravatar
hmhm
RE: Liber w Kondratowicach
Ludzie tak pracują jak się nimi zarządza, nie każdy się nadaje do kierowania ludźmi i to jest jeden z wielu przykładów. Moim zdaniem jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto, w Gok-u nic się nie dzieje tylko raz do roku dożynki na gminie, ot wieś.Jak rolnicy chcą dożynek to niech się zrzucą na imprezę i niech im gra kto chce w końcu to ich święto.
0
Gravatar
hmmm
RE: Liber w Kondratowicach
Mieszkaniec powiedziała :
Ludzie wam nigdy sie nie dogodzi!!! Choć nie wiadomo co by sie chciało dla Was zrobic,to i tak będzie złe. Jeśli cos sie dzieje to jest złe,jeśli nic nie jest robione to tez jest złe... Brawo Dla Organizatorów!!!!
Myślę że tu chodzi o to co i jak jest zrobione , wójt nie jest już pierwszy rok wójtem i powinien mieć nadzór nad takimi działaniami, bo później to i tak wszyscy jego obwiniaja , ja osobiscie lubię go i szanuje ale chyba ma za dużo pracy , bo widać że tak ważne sprawy jak dożynki nie ogarnia od kilku lat, aprprzecież to jest promocja gminy i tylko zależy jak zostanie to później odebrane , niestety panie wojcie czasem trzeba być tym złym i wymagać od pracowników kompetencji , ale również trzeba potrafić ludzi nagrodzić, czy chociażby podziękować. ...

0
Gravatar
Mieszkaniec
Nie dogodzisz
Ludzie wam nigdy sie nie dogodzi!!! Choć nie wiadomo co by sie chciało dla Was zrobic,to i tak będzie złe. Jeśli cos sie dzieje to jest złe,jeśli nic nie jest robione to tez jest złe... Brawo Dla Organizatorów!!!!
0
Gravatar
ciekawy
RE: Liber w Kondratowicach
:) :) :) Rolnicy to już nie mogą się doczekać tego jak mu tam LIBERY , a kto to taki ? bo ja rolnik w sile wieku nie słyszałem o nim . a czemu nikt nie poda nazwisk starostów dożynek, czy może w tym roku ich nie ma , może sam WÓJT ogarnie wszystko ?
0
Gravatar
rolnik
RE: Liber w Kondratowicach
Pokaz starych samochodów jest bardzo adekwatny do sytuacji, przecież rolnicy nimi orza pole , sieja oraz kosza zboża :-D to takie proste ... kto tu tego nie rozumie ? W zeszłym roku pokazali nam motocyklistów, którzy nawet nie potrafili uszanować mszy św , teraz następny pomysł z samochodami - Boże widzisz i nie grzisz - a może to nie dożynki tylko Dni Kondratowic albo igrzyska dla .......
0
Gravatar
ja
RE: Liber w Kondratowicach
Balwako !!! Toż to wygasła gwiazda , która jeszcze nawet tak naprawdę nigdy nie świeciła , żenada !!! Czy rolnikom akurat są potrzebne te stare ssmochody i te " gwiazdy " ktoś myli pojecia jeżeli chodzi o dożynki .... ale kto biednemu zabroni bawić się bogato ?
0

Przeczytaj także