Sekretarz Kondratowic Tomasz Gracz mówił o remoncie chodników na terenie gminyW Prusach w gminie Kondratowice przy ul. Pocztowej powoli dobiega remont chodnika. Prace musiały zostać chwilowo wstrzymane ze względu na trwającą budowę kanalizacji w Prusach. - Zadanie to jest finansowa z budżetu gminy Kondratowice, chociaż jest zadaniem powiatowym. Rozwiązaliśmy to w ten sposób, że dajemy środki na zakup materiału, a powiat zajmuje się wykonawstwem - powiedział sekretarz gminy Kondratowice Tomasz Gracz. Dodał również, że w ostatnim czasie zostały ukończone prace związane z przyłączami kanalizacyjnymi i Powiatowy Zarząd Dróg przystąpił do remontu ostatniej części chodnika od posesji pani Kaczmarek do posesji pani Matusiak.
Na remont czeka również chodnik przy ul. Słowiańskiej w Kondratowicach. I tutaj sytuacja jest analogiczna jak w przypadku Prus. Gmina wygospodarowała 30 tys. zł na materiały, a całość robót ma wykonać PZD. Gracz powiedział, że z zapewnień starosty strzelińskiego wynika, iż remont chodnika mają rozpocząć się w okolicach września bieżącego roku.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.