W czwartek, 5 listopada, w bibliotece w Zarzycy obchodzono „Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajki’”5 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji w bibliotece w Zarzycy zorganizowano spotkanie z dziećmi.
Była to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa.
Tego dnia biblioteka zamieniła się w bajkową krainę. Każdy mógł spotkać bohaterów książek Kornela Makuszyńskiego, Tove Jansson, braci Grimm, Hansa Christiana Andersena i wielu innych wspaniałych autorów. Jak co roku, wszyscy bawili się wspaniale, czytając bajki, zajadając się słodyczami i tańcząc przy dziecięcej muzyce.
– Na pewno warto poznać nowych bajkowych bohaterów i odkryć na nowo kolorowy świat baśni i bajek – powiedziała bibliotekarka Elżbieta Pasternak.

Komentarze   

Gosc Permalink1 +3 Gosc
RE: Kolorowy świat bajek
Pani Ela to zupełnie z innej bajki haha
2015-12-01 15:51 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.