Chodnik przy ul. Słowiańskiej w Kondratowicach (fot. Dawid Butyński)Powiatowy Zarząd Dróg w Strzelinie realizuje remont chodnika przy ul. Słowiańskiej w Kondratowicach. Materiały na ten cel zostały zakupione przez gminę Kondratowice, a konkretnie przez mieszkańców sołectwa, którzy przeznaczyli na nie środki w ramach funduszu sołeckiego. O to zadanie intensywnie zabiegało dwóch radnych gminy Kondratowice, Tadeusz Woszczak i Henryk Jasion. Sołectwo przeznaczyło na remont 13 tys. zł. O postęp w pracach budowlanych zapytaliśmy Pawła Gutowskiego z Powiatowego Zarządu Dróg w Strzelinie. - Przy ul Słowiańskiej w miejscowości Kondratowice prowadzone są przez nas prace polegające na wymianie nawierzchni wraz z regulacją krawężników i udrożnieniu istniejącej kanalizacji deszczowej. Ze względu na to, iż prace wykonywane są w okresie jesiennym, siłami własnymi PZD w Strzelinie ich zakończenie planowane jest na koniec tego roku, ale w znacznej mierze uzależnione będzie to od warunków pogodowych - poinformował przedstawiciel PZD.Komentarze   

mieszkaniec Permalink3 0 mieszkaniec
smutna rzeczywistość
I Oluś i Wojtuś ma to gdzieś!
2015-12-14 08:01 Cytować Zgłoś administratorowi
WOJTEK Permalink2 +2 WOJTEK
RE: Słowiańska w remoncie
TO TY OLUŚ TU JA WOJTEK O CO CI CHODZI
2015-12-10 16:37 Cytować Zgłoś administratorowi
mieszkaniec Permalink1 +5 mieszkaniec
położyli chodnik a na wiosne zrobią kanalizację deszczową.
Fajnie że robią chodnik, ale jak widać na załączonym obrazku odwodnienia nie zrobili bo po co. Czy w końcu wymienią decydentów na ludzi kompetentnych. Gdzie jest wójt? gdzie jest zawodowy dyrektor z PZD? W ten sposób marnuje się nasze podatki, dlatego u nas wszystkie inwestycje są drogie bo odstawiane są fuszerki.
2015-12-08 11:41 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.