Funkcjonariusze Zespołu Operacyjno – Rozpoznawczego strzelińskiej jednostki Policji stale prowadzą pracę operacyjną mającą na celu m in. zatrzymywanie osób poszukiwanych, które ukrywają się przed organami ścigania.
Po wytypowaniu miejsce przebywania osoby poszukiwanej, 4 stycznia, funkcjonariusze udali się pod wskazany adres. Ich przypuszczenia potwierdziły się. 41-latek był bardzo zaskoczony obecnością kryminalnych. Policjanci będący na miejscu dokonali zatrzymania mężczyzny, który w tym samym dniu został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę.
Następnie, 5 stycznia, w ręce kryminalnych trafił kolejny poszukiwany mężczyzna. Był nim 66-latek, który od dłuższego czasu zmieniał kilkukrotnie miejsce pobytu. W ten sposób chciał uniknąć kary pozbawienia wolności, za dokonane wcześniej przestępstwa. Zgodnie z poleceniem sądu zatrzymany mężczyzna trafił już do aresztu śledczego.

Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.