W minioną czwartek, 11 listopada, policjanci strzelińskiej drogówki prowadzili wzmożone kontrole drogowe na terenie całego powiatu. W trakcie wykonywanych czynności ok. godz. 20: 00 w Wiązowie mundurowi postanowili zatrzymać do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki BMW. Funkcjonariusze podczas rozmowy z 21-letnim kierującym (mieszkaniec powiatu strzelińskiego) podejrzewali, że może być pod wpływem narkotyków.
W toku prowadzonych czynności ich przypuszczenia potwierdziły się. Wstępne badanie analizatorem DragerTest potwierdziło obecność w organizmie kierującego środków odurzających - amfetaminy.
W chwili obecnej policjanci dochodzeniówki badają wszystkie okoliczności zdarzenia, które będą stanowić podstawę do przedstawienia 21-letniemu mężczyźnie zarzutów.
Policja informuje, że osoby decydujące się na wsiadanie „za kółko” pod wpływem alkoholu lub środka odurzającego niewątpliwie wykazują się brakiem rozsądku i dużą lekkomyślnością. Dlatego nie ma i nie będzie przyzwolenia na lekceważenie przepisów i narażanie na niebezpieczeństwo siebie oraz innych osób.

Komentarze   

DANIELITO Permalink4 -1 DANIELITO
danio
ĆPUNY DO WORA A WÓR DO JEZIORA !!
2021-12-07 21:52 Cytować Zgłoś administratorowi
bolid Permalink3 +1 bolid
RE: Zatrzymany kierowca pod wpływem środków odurzających
Dlaczego po przeczytaniu nagłówku miałem 99% pewności że to kierowca BMW?
2021-11-13 16:36 Cytować Zgłoś administratorowi
Cześ Permalink2 +3 Cześ
RE: Zatrzymany kierowca pod wpływem środków odurzających
Ćpuny to rak społeczeństwa!!!
2021-11-13 14:44 Cytować Zgłoś administratorowi
.... Permalink1 -2 ....
RE: Zatrzymany kierowca pod wpływem środków odurzających
Jedni sobie wstrzykują marihuanen , inni zaś walą koks,
Co niektórzy preferują amfetaminę...

A wpier..ol najprędzej dostaniesz od tego co pije.... albo od tego co sobie wstrzykuje covid-ten to najgorszy bo gotów do gazu Cię wysłać.
2021-11-12 17:36 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.