ZNAJDŹ NA STRONIE

 

Zespół Ratunkowy PCPM ogłasza nabór lekarzy: internistów, ginekologów, laryngologów, neonatologów, chirurgów ortopedów i pediatrów do wzmocnienia Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej w działaniach humanitarnych i kryzysowych na całym świecie.
Do ogólnopolskiego procesu rekrutacji zaproszeni są wszyscy, którzy gotowi są do wyruszenia z pomocą medyczną w ciągu 24 godzin w dowolne miejsce na świecie, dotknięte klęską żywiołową bądź innym kryzysem humanitarnym. Rekrutacja trwa do 12 września. Terenowy test sprawdzający odbędzie się 2-4 października. Więcej szczegółów na www.pcpm.org.pl oraz profilach społecznościowych Fundacji Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej.
Zespół Ratunkowy PCPM jest grupą doświadczonego personelu medycznego, strażaków, oraz ratowników GOPR. Został stworzony z myślą o niesieniu pomocy ofiarom klęsk żywiołowych, takich jak trzęsienia ziemi lub huragany. Zespół składa się z ponad 50 ratowników medycznych i lekarzy, z których wielu ma doświadczenie w pracy w krajach Afryki i Azji. Zespół Ratowników do tej pory niósł pomoc m.in. w Sudanie Południowym, Gruzji, na Ukrainie, w Bośni i Hercegowinie oraz w Libanie i w Nepalu.


Kontakt:
Łukasz Szozda
Tel.: +48 664 006 112
Mail: lszozda@pcpm.org.pl
TT: @EmergencyTeamPL
facebook.com/polishemergencyteam


Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), specjalizuje się w udzielaniu pomocy rozwojowej, humanitarnej i ratunkowej poza granicami Polski. Jest jedną z największych polskich organizacji pożytku publicznego niosących pomoc poza granicami Polski, która dzięki finansowaniu z Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz sponsorów prywatnych, w 2014 r. prowadziła projekty pomocowe w ośmiu krajach na łączną sumę
ponad 13 mln. zł.

Anna Konieczna
Specjalista ds. Komunikacji
, Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM)



UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także