Jeden z najlepszych piłkarzy wrocławskiej klasy okręgowej zmienił barwy klubowe. Radosław Grzywniak opuścił Olimpię Podgaj. Był liderem i kapitanem klubu z gminy Kondratowice.
W tym zespole występował nieprzerwalnie przez ostatnie siedem sezonów. Był najlepszym strzelcem klubu i interesowało się nim wiele ekip. Przed rokiem był bliski transferu do trzecioligowej Foto-Higieny Gać. – Nie było jeszcze oficjalnej prezentacji, ale mogę już potwierdzić, że jesienią nadal grać będę we wrocławskiej klasie okręgowej. Przenoszę się z Olimpii do Baryczy Sułów. Wszystkie dokumenty są już w Dolnośląskim Związku Piłki Nożnej – mówi Radosław Grzywniak. Snajper z dobrej strony zaprezentował się podczas ostatnich gier kontrolnych. Niemal w pojedynkę poprowadził Barycz do zwycięstwa nad Rawią Rawicz.
Tekst ukazał się w 28 (1017) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.