Małgorzata zrezygnowała z zawodów w Pradze z powodu kontuzji
Małgorzata Hałas-Koralewska ze Strzelina ma na swoim koncie całą masę sukcesów sportowych. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata w wyciskaniu sztangi leżąc. Reprezentowała Polskę podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro.
Niestety, w sierpniu Małgorzacie odnowiła się kontuzja pleców, przez którą musiała zmienić swój kalendarz startów. Hałas-Koralewska zrezygnowała z zawodów w Pradze, a jej udział we wrześniowych Mistrzostwach Europy federacji GPC na Słowacji stoi pod znakiem zapytania. - Coraz częściej chodzi mi po głowie myśl, że może czas zająć się czymś innym, a sport odstawić na boczny tor. Myśl o zakończeniu kariery pojawia się w mojej głowie coraz częściej. Brak jakiegokolwiek wsparcia, ignorancja osób, które powinny mnie wspierać, nie pomaga mi i myślę, że decyzję o ewentualnym zakończeniu startów podejmę w najbliższym czasie – napisała w mediach społecznościowych Małgorzata Hałas-Koralewska. Mamy nadzieję, że zawodniczka nie zdecyduje się przerwać swojej kariery i nadal godnie będzie reprezentować Strzelin podczas międzynarodowych zawodów.
Tekst ukazał się w 32 (1021) wydaniu "Słowa Regionu".

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Sławomir
RE: Małgorzata myśli o zakończeniu kariery
Anty powiedziała :
A na drodze podczas jazdy zachowuje się jak "pani drogi"
Prawda !

0
Gravatar
GGG
RE: Małgorzata myśli o zakończeniu kariery
Co ma na celu ten artukuł? Wzbudzenie litości? Może problem tkwi właśnie w zachowaniu Pani Małgorzaty, że ludzie ignorują jej osiągnięcia i nie wspierają w dalszej karierze.
0
Gravatar
Nemo
RE: Małgorzata myśli o zakończeniu kariery
To wielka strata dla Strzelińskiego sportu. Życie nie znosi próżni, był już jeden mistrz sztangi, później Pani Małgorzata. Strzelin czeka na kolejny wielki talent na skalę Europy i Świata.
0
Gravatar
Anty
No
A na drodze podczas jazdy zachowuje się jak "pani drogi"
0

Przeczytaj również