W sobotę, 11 września, z okazji Narodowego Dnia Sportu, na stadionie przy ul. Staromiejskiej w Strzelinie zorganizowano sportowe zmagania dla dzieci.
Testy sprawnościowe, gry i zabawy poprowadził lokalny animator sportu Piotr Hałas. Najmłodsi sportowcy z gminy Strzelin chętnie uczestniczyli w darmowych zajęciach. Każdy uczestnik otrzymał upominki przygotowane przez organizatora, czyli Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne. Dzieci dostały także drobne prezenty od Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Impreza była świetną promocją sportowego, aktywnego trybu życia. Zmaganiom dzieci przyglądały się całe rodziny. Narodowy Dzień Sportu w Strzelinie z pewnością na stałe zapisze się w kalendarzu imprez organizowanych w naszym regionie.Tekst ukazał się w nr 35 (1074) wydaniu "Słowa Regionu".
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.