Siatkarki ze Strzelina zajmują szóste miejsce w tabeli
Siatkarki z klubu Tygrysy rozegrały mecz 14. kolejki III ligi piłki siatkowej kobiet. Tym razem nasz zespół w Jaworze zmierzył się z Olimpią. Rywalki przystąpiły do spotkania z bardzo szeroką kadrą. Transmisja z meczu prowadzona była w mediach społecznościowych.
To był siatkarki thriller, w którym sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. W pierwszym secie lepsze okazały się siatkarki ze Strzelina, które wygrały 25:22. Po zmianie stron to Olimpia doprowadziła do wyrównania. Zawodniczki z Jawora zwyciężyły po emocjonującej końcówce partii 27:25. Ekipa ze Strzelina wyciągnęła wnioski z przegranej i w trzecim secie ponownie triumfowała. Partia zakończyła się wynikiem 25:23. Kluczowy dla losów starcia był czwarty set. Gra toczyła się rytmem punkt za punkt, ale w końcówce znów lepsza była Olimpia. Rywalki wygrały 25:23. Konieczne było rozegranie decydującego, piątego seta. Więcej sił zachowały przeciwniczki. Tygrysom zabrakło skuteczności w ataku, a Olimpia wygrała 15:9, a w całym spotkaniu 3:2. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrano Oliwię Tomaszewską z Jawora. Pomimo przegranej, zespół ze Strzelina pozostaje na szóstej pozycji w tabeli. Stawce, z kompletem trzynastu zwycięstw, przewodzi wrocławski Volley. Kolejny mecz nasz zespół rozegra 12 lutego z Aresem Nowa Sól.
Tekst ukazał się w nr 5 (1093) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.