Trener strzelińskiej sekcji pływackiej Aqua Masters Mieszko Palmi-Kukiełko należy do najlepszych pływaków na świecie w pływaniu lodowym. Zawodnik ostatnio udowodnił, że doskonale radzi sobie także w „ciepłej” wodzie.
13 marca Mieszko wziął udział w XXII Otwartych Integracyjnych Mistrzostwach Wielkopolski w pływaniu w kategoriach Masters. Zawody odbyły się w największej pływalni w Polsce - Termach Maltańskich w Poznaniu. Mieszko cztery razy stawał na słupku startowym i cztery razy odbierał medale. Palmi-Kukiełko był najlepszy w trzech kategoriach: 100 m zmiennym, 50 m dowolnym oraz 800 m dowolnym. Dodatkowo zajął drugie miejsce ze sztafetą 4x100 m stylem zmiennym.
Tekst ukazał się w nr 13 (1101) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.