Dobry występ w Krośnicach odnotowali najmłodsi strzelińscy tenisiści(STRZELIN) Dobry występ w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego w Krośnicach odnotowali nasi młodzi tenisiści. Strzelińscy zawodnicy zajmowali czołowe lokaty.

W niedzielnych zawodach (24 listopada) TKS Granit reprezentowali:Kacper Błachuta, Kacper Głazowski, Marcin Konecki, Dawid i Gabrysia Onyszkiewicz, Oliwier Kubiak, Bartłomiej Korkuś oraz Kamil Sułkowski. Na najwyższym stopniu podium, w rywalizacji do 18 lat, stanął Kamil Sułkowski, ósme miejsce w tej samej kategorii zajął Bartłomiej Korkuś. W kategorii do 14 lat Kacper Błachuta zajął 4 miejsce, a  Oliwier Kubiak, Marcin Konecki  oraz Dawid Onyszkiewicz uplasowali się w przedziale 9-12. Równie dobrze było w kategorii do 10 lat, tu Kacper Głazowski wywalczył 2 miejsce, a Gabrysia Onyszkiewicz 9.