Uczniowie z „piątki” z Orłem ŚlązakiemDzieci z powiatu strzelińskiego już po raz jedenasty wezmą udział w akcji „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu”, organizowanej przez Śląsk Wrocław. Tym razem młodzi fani WKS-u dostaną darmowe wejściówki na kończący sezon zasadniczy mecz przyjaźni z Wisłą Kraków. Atmosfera na trybunach będzie wspaniała, a to doskonała okazja do pobicia rekordu frekwencji uczestników akcji WKS-u. Szkoły i kluby z powiatu strzelińskiego już organizują zapisy na ten pojedynek, który rozegrany zostanie 29 kwietnia.

Ruszyły zapisy do 11. odsłony akcji „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu”. W poprzednich edycjach na trybunach Stadionu Wrocław zasiadło łącznie blisko 50 tysięcy dzieci, które zostały zaproszone przez Śląsk. We wszystkich edycjach brali udział uczniowie z powiatu strzelińskiego. Na pojedynkach WKS-u pojawiało się nawet kilkaset dzieci z naszego regionu! Tym razem będzie podobnie, ponieważ mecz z Wisłą Kraków cieszy się dużym zainteresowaniem młodych sympatyków futbolu. Szkoły i kluby sportowe z powiatu strzelińskiego już rozpoczęły zapisy.
Do tej pory najwięcej młodych fanów Śląska Wrocław wzięło udział w akcji „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu” w trakcie spotkania pucharowego z Jagiellonią Białystok. Na trybunach pojawiło się ich wtedy blisko 7 tysięcy. WKS Śląsk Wrocław zapewnia: bezpłatne bilety dla dzieci ze szkół, klubów sportowych i placówek wychowawczych oraz dla ich opiekunów i rodziców (dwoje opiekunów na piętnaścioro dzieci), opiekę wolontariuszy podczas meczu, naukę kulturalnego dopingu wraz z kibicami Śląska, darmowy parking dla autobusów oraz atrakcyjne konkursy z nagrodami.
Tym razem ta akcja jest do dzieci z rocznika 1998 oraz młodszych. Na zgłoszenia od szkół, placówek opiekuńczych, klubów itp. organizatorzy czekają do 26 kwietnia (niedziela) do godziny 20:00. By zobaczyć na żywo zespół Śląska Wrocław, wystarczy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. listę, zawierającą imię, nazwisko i numer PESEL osób, które mają pojawić się na stadionie. Nie ma limitu zgłoszeń! Akcja dotyczy grup zorganizowanych - minimum 15 dzieci. Mecz Śląska Wrocław z Wisłą Kraków odbędzie się w środę, 29 kwietnia o godzinie 20:30. Na trybunach z pewnością nie zabraknie członków fanklubu WKS-u ze Strzelina, którzy zajmują zawsze jeden z narożników sektora B.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.