O piłkę walczy zawodnik trampkarzy Przemek Wiśniewski z GUKS Modzik (z lewej) Wybijającym się piłkarzem w meczu młodzików był zawodnik GUKS Bartek Piątek (po lewej)Czarni Kondratowice - Lider Borów 4:2 (2:1)
Bramki: Mikołaj Majewski x3, Michał Klimontowski (Czarni)
Kolejną wygraną w sezonie zanotowali młodzi piłkarze z Kondratowic. Tym razem w derbowym pojedynku okazali się lepsi od ekipy z Borowa. Podopieczni Daniela Kożuchowskiego do przerwy prowadzili 2:1, a kolejne dwa trafienia dołożyli po przerwie. Borowianie odpowiedzieli jednym golem. Najlepszym zawodnikiem na boisku był Mikołaj Majewski, który trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców. Jednego gola dla Czarnych dołożył jeszcze Michał Klimontowski. Ostatecznie zespół Kożuchowskiego zwyciężył 4:2.

Sokół Marcinkowice - Świteź Wiązów 3:6 (1:6)
Bramki: Michał Mossoń x3, Aleksander Antes x2, Filip Piecha (Świteź)
Znakomita pierwsza połowa wystarczyła zawodnikom Świtezi, aby pokonać Sokoła Marcinkowice. Było to zaległe spotkanie, które zostało rozegrane w ostatnią środę. Ekipa z Wiązowa rozbiła rywala aż 6:1 do przerwy i po słabszej drugiej połowie pewnie zwyciężyła w Marcinkowicach 6:3. Trzy gole dla zwycięzców zdobył Michał Mossoń, a dwukrotnie trafiał Aleksander Antes. Swojego gola w tym meczu zanotował również Filip Piecha.

Młodzik Przeworno - Sokół Marcinkowice 7:1 (4:1)O piłkę walczy zawodnik trampkarzy Przemek Wiśniewski z GUKS Modzik (z lewej)
Bramki: Oskar Tomera x2, samobójcza x2, Szymon Kania, Karol Widziak, Kacper Kobierski (Młodzik)
Podopieczni Piotra Kocha pewnie poradzili sobie z Sokołem Marcinkowice przed własną publicznością. Cztery gole, które zafundowali swoim rywalom do przerwy całkowicie podcięły szkrzydła przyjezdnym. W drugiej części dołożyli kolejne trzy gole, a rywal przez całe spotkanie tylko raz zaskoczył młodych przewornian. Ostatecznie Młodzik pokonał Sokoła 7:1. Dwa gole dla zwycięzców zdobył Oskar Tomera, a po jednym trafieniu zanotowali Szymon Kania, Karol Widziak i Kacper Kobierski. Dwa gole były dziełem samobójczych trafień rywali.
LKS Brożec - Olympiakos Żerniki Wrocławskie 21:0
Pogrom w Brożcu. Tak w jednym zdaniem można opisać to, co działo się podczas meczu młodzików LKS-u. Rywale przyjechali do Brożca odmłodzonym składem. Trener gości przywiózł na mecz zawodników o dwa lata młodszych, a różnica w grze była kolosalna. Nie podajemy strzelców bramek ze względu na to, że trener Łukasz Suchecki nie był w stanie dokładnie zapisać wszystkich goli. Szkoleniowiec ŁKS-u pochwalił natomiast wszystkich swoich piłkarzy i podkreślił, że każdy zasługuje na słowa uznania po tak dobrym meczu.

TRAMPKARZE:
Młodzik Przeworno - LZS Stary Śleszów 1:1 (0:1)
Bramki: Samobójcza (Młodzik)
W upalne sobotnie popołudnie na stadionie w Przewornie swój mecz rozegrali piłkarze trampkarzy Młodzika Przeworno. Ekipa pod dowództwem trenera Marka Tabora zremisowała z LZS-em Stary Śleszów 1:1. Do przerwy prowadzili goście, a w drugiej części meczu przewornianie odrobili straty. Gol dla gospodarzy był efektem samobójczego trafinia jednego z zawodników przyjezdnych. Remis wywalczony w trudnych warunkach atmosferycznych trzeba traktować z szacunkiem.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.