Arkadiusz Półchłopek przeniósł się do LZS-u StarowiceZnany wychowanek Strzelinianki Arkadiusz Półchłopek zmienił klub. Popularny Arik przeniósł się z GKS-u Grodków do beniaminka IV ligi LZS-u Starowice. Nadal będzie trenerem Kwarcytu Jegłowa. W minionym sezonie Arkadiusz Półchłopek był jednym z najskuteczniejszych zawodników GKS-u Grodków. To m.in. dzięki jego dobrej postawie zespół uplasował się tuż za podium opolskie klasy okręgowej. Jego skuteczność została zauważona przez działaczy LZS-u Starowice. – LZS to zespół, który wywalczył mistrzostwo w klasie okręgowej i teraz będzie rywalizować w czwartej lidze. Zdecydowałem się zamienić Grodków na Starowice i spróbować swoich sił w nowym miejscu. Nadal będę też trenerem Kwarcytu Jegłowa – mówił o swoim transferze Arkadiusz Półchłopek.
Popularny Arik na stanowisku szkoleniowca Kwarcytu zastąpił zmarłego legendarnego piłkarza Śląska Wrocław ze Strzelina Henryka Kowalczyka. Półchłopek objął zespół w trudnym momencie dla klubu, który stracił ważną postać. Potrafił jednak nawiązać kontakt z zespołem i jego drużyna w rundzie wiosennej wywalczyła najwięcej punktów w gr. VI klasy B i z drugiej pozycji uzyskała awans na wyższy szczebel rozgrywkowy. Popularny Arik jest wychowankiem strzelińskiego klubu. Występował m.in. na zapleczu Ekstraklasy w MKS-ie Kluczbork. Arkadiusz w przeszłości reprezentował także barw: Zenitu Międzybórz, Gawinu Królewska Wola, Orła Ząbkowice Śląskie i Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie. Przed startem sezonu 2012/2013 przeniósł się ze Strzelinianki Strzelin do Ogniska Przeworno, a w minionych rozgrywkach reprezentował GKS Grodków. Jednym z jego największych sukcesów było zdobycie w 2007 roku Pucharu Regionów UEFA.
- Najlepszym momentem w mojej karierze była pierwsza liga w Kluczborku. Dla takich chwil warto żyć. Bardzo miło wspominam również zdobycie Pucharu Regionów UEFA . Cieszę się, że mogłem wziąć udział w tym turnieju. Puchar Regionów UEFA to zawody piłkarskie amatorskich drużyn z całej Europy. Stworzyliśmy wspaniały zespół, w którym oprócz mnie grali między innymi Arek Piech, Janusz Gol, Michał Sudoł, Michał Wróbel i wielu innych. Atmosfera w drużynie, sprzyjała osiągnięciu sukcesu. Nie wszystko układało się w mojej karierze tak, jak chciałbym. Dwukrotnie stawałem na zakręcie przez kontuzje. Były to bardzo ciężkie chwile, ale musiałem sobie poradzić. Przez kontuzje zmarnowałem dwa lata. Teraz staram się żeby wszystko układało się, dobrze – mówił o swojej piłkarskiej karierze Arkadiusz Półchłopek.




UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również