Maciej Zarówny strzelił dwa golePiłkarze z Wiązowa rozegrali mecz towarzyski z Rapidem Domaniów. Świteź zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i zwyciężyła pewnie 4:2. Zwycięstwo zapewniło niezawodne trio: Dariusz Buszta, Michał Curyl oraz Maciej Zarówny. Ten ostatni dwukrotnie pokonywał golkipera rywali, a Dariusz i Michał po razie wpisywali się na listę strzelców. Zwycięstwo nad Rapidem to dobry prognostyk przed startem sezonu 2015/2016. Kibice z Wiązowa liczą, że ich zespół włączy się do walki o mistrzostwo oraz upragniony awans do klasy A. Świteź nowe rozgrywki rozpocznie w gr. VI klasy B, która składa się jedynie z ekip z powiatu strzelińskiego. Działacze z Wiązowa nie kryją zadowolenia, że zostali przydzieleni właśnie do popularnej „szóstki”.
- Mimo, że nie udało nam się wywalczyć mistrzostwa, to sezon 2014/2015 należy zaliczyć do udanych. Bardzo dobrze spisywaliśmy się zwłaszcza w końcówce sezonu, gdzie nie przegraliśmy siedmiu meczów z rzędu – mówił trener klubu Świteź Wiązów Tomasz Łach. - Prezentowaliśmy się zdecydowanie lepiej niż przed rokiem, co bardzo cieszy mnie jako trenera. Do zespołu świetnie wprowadzili się nowi zawodnicy. Nie chcę nikogo wyróżniać indywidualnie, ponieważ tworzymy zespół. W szatni panuje świetna atmosfera, przez co nie mam problemu z frekwencją na treningach. Żałujemy spotkań z Zorzą Niemil i Loganem Witowice. W meczu z Zorzą mieliśmy po prostu pecha. Atakowaliśmy, mieliśmy sytuacje podbramkowe, ale zabrakło szczęścia. Jeśli chodzi o starcie derbowe z Loganem, to myślę, że część zawodników zlekceważyła rywala znajdującego się w dolnych rejonach tabeli. W przyszłym sezonie po cichu liczymy na walkę o mistrzostwo. Wszyscy zawodnicy zostają w zespole, a w lecie może dołączyć do nas maksymalnie dwóch nowych piłkarzy – dodał trener.




UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również