Jak informuje asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie dziś, 14 września, przed godz. 10.00 dyżurny stanowiska kierowania otrzymał zgłoszenie z treści, którego wynikało, że w trakcie zajęć lekcyjnych uczeń z nieznanych powodów wyskoczył z II piętra budynku szkolnego w Strzelinie przy ul. Jana Pawła II. Przybyły niezwłocznie na miejsce patrol potwierdził otrzymane zgłoszenie.
W chwili podejmowania czynności ratunkowych poszkodowany 16-latek był komunikatywny, logicznie odpowiadał na zadawane pytania. - Na miejsce zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego, który przetransportował poszkodowanego z obrażeniami niezagrażającymi życiu i zdrowiu do szpitala celem udzielenia kwalifikowanej pomocy medycznej - dodaje rzecznik KPP w Strzelinie. - W chwili obecnej trwają czynności zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia.
{jcomments off}

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj też