W mieszkaniu 29-latki policjanci znaleźli część skradzionych perfum
Na początku grudnia 2022 roku do Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie wpłynęło zawiadomienie w sprawie kradzieży drogich perfum i kosmetyków z drogerii w Strzelinie. Analiza zgromadzonego materiału dowodowego i ustalenia policjantów pozwoliły wytypować sprawczynię. Ta jednak od pewnego czasu przebywała poza powiatem strzelińskim.
- Przełom nastąpił kilka dni temu, kiedy mundurowi ustalili, że kobieta wróciła do swojego dotychczasowego miejsca zamieszkania – informuje asp. Łukasz Porębski, rzecznik prasowy KPP w Strzelinie. - Na tej podstawie 17 stycznia br. policjanci udali się pod wskazany adres, aby wykonać ustalenia, a w uzasadnionym przypadku rozpocząć czynności procesowe. Na miejscu widocznie zaskoczona wizytą mundurowych kobieta we wstępnym rozpytaniu oświadczyła, że z kradzieżą nie ma nic wspólnego. Jednak wszystkie starania kobiety na nic się zdały, gdyż w toku wykonywanych czynności w mieszkaniu 29-latki policjanci znaleźli część skradzionego uprzednio mienia. Nie lada gratką okazało się również ujawnienie środków odurzających, amfetaminy i marihuany. Jak ustalono, uprzednio zostały spakowane do specjalnie w tym celu przygotowanych woreczków.
29-latka została zatrzymana i doprowadzona do tutejszej jednostki celem wykonania czynności procesowych. W trakcie przesłuchania widocznie skruszona kobieta przyznała się do zarzucanych czynów. Niebawem za swoje czyny odpowie przed sądem. Za przestępstwa, których się dopuściła, grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Na ten temat pisaliśmy w 4 (1142) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj też