Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zostali zadysponowani do interwencji na strzelińskim rynku. W toku wykonywanych czynności ustalono, że 43-letni mężczyzna (mieszkaniec powiatu strzelińskiego) rozbitą uprzednio butelką uderzył w głowę 40-letniego mężczyznę (mieszkaniec powiatu strzelińskiego), który doznał obrażeń.
Na miejsce zadysponowano karetkę pogotowia ratunkowego, której ratownicy medyczni przetransportowali poszkodowanego do szpitala. Jak ustalono, w chwili zdarzenia sprawca miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Na tej podstawie sprawca został doprowadzony do wytrzeźwienia, a następnie z jego udziałem wykonane zostały czynności procesowe.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
,,,
RE: Uderzył butelką w głowę, poszkodowany trafił do szpitala
Oby tak dalej. Strach przejsc czasami po Rynku.
0

Przeczytaj też