Zdarzenia z kroniki policyjnej, do których funkcjonariusze byli wzywani 16 października.

W poniedziałek, 16 października, w toku wykonywanych czynności na odcinku autostrady A4 policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego interweniowali w sprawie wykroczenia w ruchu drogowym, które popełnił kierujący samochodem osobowym marki Toyota. Podczas kontroli drogowej sprawdzenie danych w policyjnym systemie wykazało, że pojazd nie ma aktualnego ubezpieczenia OC.
***
W poniedziałek, 16 października, dyżurny stanowiska kierowania odebrał zgłoszenie, że na poboczu autostrady A4 kierunek Wrocław znajduje się pieszy. Zadysponowany na miejsce patrol na 193 km autostrady A4 zastał pieszego. Jak ustalono pieszo mężczyzna usiłował dostać się do Wrocławia. Aby nie doszło do zdarzenia drogowego, mężczyzna został odwieziony do najbliższego Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP).
***
W poniedziałek, 16 października, policjanci zostali zadysponowani do przeprowadzenia interwencji domowej zgłoszonej na terenie Wyszonowic. W toku wykonywanych czynności ustalono, że wskazany w zgłoszeniu mężczyzna wszczął awanturę w miejscu zamieszkania w trakcie, której stosował przemoc wobec swoich rodziców. Na tej podstawie mężczyzna został doprowadzona do wytrzeźwienia.
***
W poniedziałek, 16 października, mieszkaniec gminy Przeworno poinformował policję, że w Jagielnie znalazł przedmiot, który kształtem przypomina niewybuch. Zadysponowany na miejsce patrol potwierdził, że we wskazanym w zgłoszeniu miejscu znajduje się pocisk artyleryjski z czasów II Wojny Światowej. Miejsce niewybuchu zabezpieczono do momentu przyjazdu Patrolu Saperskiego.
***

W poniedziałek, 16 października, mieszkaniec gminy Borów poinformował policję, że w obrębie Brzozy znalazł przedmiot, który przypomina niewybuch. Zadysponowany na miejsce patrol potwierdził, że we wskazanym w zgłoszeniu miejscu znajduje się pocisk artyleryjski z czasów II Wojny Światowej. Miejsce znalezienia niewybuchu zabezpieczono do momentu przyjazdu Patrolu Saperskiego.
***
W poniedziałek, 16 października, w Księginicach Wielkich policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 46-letniego rowerzystę, który poruszał się po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości (ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu).

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj też