Przy sklepie Stokrotka w Strzelinie kierujący samochodem Toyota potrącił przechodzącą przez jezdnię 78-letnią kobietę

 

Zdarzenia z kroniki policyjnej z 29 i 30 stycznia.

***

29 stycznia w Strzelinie na ul. Wolności kierujący samochodem Toyota, mieszkaniec powiatu strzelińskiego, wyjeżdżając z ulicy Mickiewicza, skręcając w prawo w kierunku ronda, na przejściu dla pieszych przy sklepie Stokrotka nie udzielił pierwszeństwa i potrącił przechodzącą przez jezdnię 78-letnią kobietę. W wyniku potrącenia mieszkanka doznała złamania nogi. W sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające.

***

29 stycznia w miejscowości Chociwel kierująca samochodem Volkswagen nie zachowała należytej ostrożności podczas wyprzedzania i czego doprowadziła do zderzenia się lusterkami z pojazdem Mitsubishi. Sprawczyni została pouczona

***

29 stycznia na terenie stacji paliw w Strzelinie przy ulicy Jana Pawła II nieznany sprawca poruszający się samochodem Renault dokonał kradzieży paliwa na kwotę 51,01zł. W sprawie przyjęto zawiadomienie.

***

29 stycznia na drodze krajowej numer 39 pomiędzy miejscowościami Stary Wiązów - Wyszonowice kierująca samochodem marki Volvo mieszkanka pow. strzelińskiego nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, wypadł z drogi i dachowała. Na skutek zdarzenia uczestnicy nie odnieśli obrażeń. Kierującą ukarano mandatem karnym.

***

30 stycznia w na ul. Rynek w Strzelinie kierująca samochodem Volkswagen nie zachowała należytej ostrożności podczas skręcania, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia się z samochodem Renault . W tej sprawie skierowano wniosek o ukaranie do sądu.

***

30 stycznia pracownik dyskontu w Strzelinie przy ul. Okulickiego poinformował, że w trakcie wykonywania czynności zawodowych zatrzymał mieszkańca powiatu strzelińskiego, który dokonały kradzieży artykułów spożywczych na łączną kwotę 23,62 zł. Wobec mężczyzny skierowano wniosek o ukaranie do sądu.

***

30 stycznia na terenie stacji paliw w Strzelinie przy ulicy Jana Pawła II nieznany sprawca dokonał kradzieży alkoholu. W sprawie przyjęto zawiadomienie.

***

30 stycznia do komendy zgłosił się 44-letni mieszkaniec powiatu, zawiadamiając, że wypożyczył swój samochód m-ki Seat,  29-letniej mieszkance pow. strzelińskiego, która do chwili obecnej nie oddała auta i kontakt z nią się urwał, czym spowodowała starty w wysokości 12200 zł na szkodę zgłaszającego.

***

30 stycznia wiązowscy policjanci zatrzymali 53-letniego mieszkańca powiatu strzelińskiego, który kierował samochodem osobowym m-ki Peugeot, pomimo obowiązującego zakazu kierowania pojazdami, wydanego przez sąd.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Rysiek
Pożyczył samochód 44-letniej mieszkance a ona nie oddała, zastanawiające dlaczego nie oddała.
0

Przeczytaj też