Aktualizacja: Mężczyzna już odnaleziony, cały i zdrowy.

Jak ustalono mężczyzna 7 lutego około godziny 5.50 wyszedł z miejsca zamieszkania przekazując rodzinie informację, że udaje się do pracy w Jelczu Laskowicach. Z otrzymanych informacji wynika, że Artur B. do wskazanego miejsca nie dotarł i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

?Rysopis - wzrost ok 188 cm, krępej budowy ciała, włosy krótkie,szpakowate, uszy małe przylegające, nos normalny.
?Mężczyzna w chwili zaginięcia był ubrany w ciemnogranatową, pikowaną kurtkę ortalionową bez kaptura, ciemnogranatowe spodnie typu jeans, zieloną czapkę zimową, koszulkę białą z krótkim rękawem, a także torbę na ramię w czarnym kolorze.
Wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje w sprawie aktualnego miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie pod numerem telefonu 478723200 lub 478723222. lub inną najbliższą jednostką policji.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj też