Foto: KPP Dzierżoniów

Od 4 października2023 roku do 25 stycznia2024 roku, na terenie powiatu dzierżoniowskiego doszło do kilku kradzieży paliwa. Sprawca poruszał się mercedesem koloru srebrnego, którym po zatankowaniu odjeżdżał nie płacąc. Złodziej posługiwał się kradzionymi tablicami rejestracyjnym.

- Osoby znające dane personalne lub miejsce pobytu podejrzewanego o popełnienie przestępstwa proszone są o stawiennictwo w KPP Dzierżoniów lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie: 47 8754-248 lub naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego 47 8754-240. Policja zapewnia anonimowość - apeluje nadkomisarz Marcin Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.

Foto: KPP Dzierżoniów

Foto: KPP Dzierżoniów

Foto: KPP Dzierżoniów

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
Jak kraść to miliony!!!
0
Gravatar
spajker.
premier mazowiecki instruował że pierwszy milion to trezba ukrasć w tym celu aby być milionerem.
aby zostać multimilionerm trzeba mieć układy we władzach .
wiceburmistrz strzelina wie coś o tym.
t.filzman w złodziejstwie też jest praktykiem a nie tylko ścigaczem złodzieji.

0
Gravatar
spajker.
a jak chędożyć to księżniczki
a jak rzygać to schabowymi.

0
Gravatar
cześ
O to, to, to! Dokładnie Spiker, tak jak mówisz :D
0
Gravatar
Spajker.
Z tej sytuacji łatwo da się wywinąć ale nie podpiwiem złodziejowi jak. Zauważam że ludzie zakompleksieni latają swoje kompleksy Mercedesami beemami czarną kurtką skórzaną i ciemnymi okularami noszonymi także w nocy. Człowiek który ma poczucie własnej wartości nie potrzebuje takiego mercedesowego anturazu i jadąc komunikacją publiczną czy rowerem nie odczuwa wstydu. Znam trzycyfrowych milionerów jeżdżących zwykłym 15to letnim samochodem. Im większe kompleksy tym droższy samochód. Jechać polonezem to wstyd ale kraść to już nie wstyd. Taka zakompleksiona kanalia kradnie jeszcze tablice rejestracyjne robiąc kłopot licznym ludziom. Jestem za tym aby dane skazanego złodzieja były upubliczniane.
5
Gravatar
Yorku
Tak
Ty wioskowy głupcze, ten Mercedes jest warty 3 tys zł.
0
Gravatar
spajker.
w salonie mercedesa za 3 tysia to możesz sobie brelok do kluczy kupić . za 3 tysiaku to mercedesa nawet w dziupli nie kupisz. pewnie sam zakrywasz swoje kompleksysy jakąś beemą z ciemnymi szybami i rozumienie sensu mojego wpisu jest poza twoim asięgiem intelektualnym.
nawet gdyby prawdą było to że mercedes kosztyje 3 tysiaki to dla człowieka z kompleksami to musi być mercedes albo jakiś suv bo on nie plens i byle czym nie jezdzi.

0
Gravatar
TruckdriverDST
Sprawa nie do rozwiązania. Narzędzie przestępstwa "zjadła" ruda. Z drugiej strony gdyby przymknąć jedno oko to jakby wokalista disco polo niegdyś znany publiczności.
3
Gravatar
Spajker.
Disco z Pola? Raczej etyka z pola. Rozum też z pola. Kradzież na kamerach z poczuciem bezkarności bo przecież mercedesiarz to milioner a kradną tylko dziady.
1

Przeczytaj też